Watergarden da eğlenceye ortak olun!

Ferah bir ortamda hem alışverişinizi yapıp hem de eğlenmeye ne dersiniz. Artık İstanbul Watergar’da huzurlu bir günün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Biz ilk gittiğimiz gün büyüleyici su gösterisinden oldukça etkilendik. Günün belirli saatlerinde gerçekleştirilen su gösterisinin yanı sıra hafta sonu da sizi Watergarden’da doyasıya eğlence bekliyor.

Watergarden İstanbul, her hafta sonu birbirinden keyifli ve eğlenceli etkinliklere imzasını atmaya devam ediyor. Her hafta sonu farklı konseptliaktivitelerle misafirlerini ağırlayan Watergarden İstanbul’da bu hafta sonu Çigan Trigo ve Watergarden Orkestrası var.

Cuma akşamı 18.00, 19.00, 20.00 olmak üzere üç set halinde sahne alacak olan Çigan Trigo, Maceristan kökenli eğlenceli müzikleriyle hafta sonu eğlencesinin startını verecek ve kıpır kıpır neşesiyle yerinizde durmamanızı sağlayacak. .

Ve karşınızda Watergarden Orkestrası… İlk olarak cumartesi akşamı saat 17.00’da ardından da saat 19.00’da Watergarden sahnesinde performansını sergileyecek olan Watargarden Orkestrası, solistlerinden Nilüfer Berzek ile 45’likler repertuarıyla sizi alıp geçmişe götürecek, unutulmaz şarkıları sizlerle buluşturacak.

Pazar günü için bambaşka bir konsept hazırlayan Watergarden Orkestrası saat 16.00’da ve saat 18.00’da Watergardensahnesinde olacak. Bahar Acar ve Ayhan Tanyel’n yerli yabancı pop repertuarı ile onlara eşlik etmeden duramaycaksınız!

İlginizi çekebilir

JOIN THE DISCUSSION