LR Health & Beauty ile vücut bakımına eğlence katın!

Vücut bakımı kadın erkek fark etmeksizin kuşkusuz herkesin dikkat etmesi gereken bir hassasiyet. Çalışma ortamları ve arkadaşlar arasında parfüm kokunuzdan tanındığınız hiç oldu mu? Kokular insan beyninin farklı bir noktasında gizli bir kod gibi işlenir. Bu nedenle aldığımız her koku bizi anlık olarak farklı duygular yaşatıp belki de kilometrelerce uzaktaki bir ülkeye götürür. Bu nedenle kişisel bakımına özen gösteren bireyler, vücut kokusunun da ne kadar önemli olduğunu bilirler.

Alman kozmetik markası LR Health & Beauty yaklaşan yeni yıl için şimdiden hazırlıklarına başladı. Bu özel dönemde piyasaya sınırlı sayıda çıkardığı Statement Duş Jelleri, duş alırken sizi sadece rahatlatmıyor, aynı zamanda her paketin eğlenceli tasarımıyla da modunuzu yükseltiyor.

3’lü setler halinde satışa sunulan Statement Duş Jelleri “Go For It”, “Take It Easy” ve “Be Happy” mottolarıyla paketleri süslüyor. Canlandıran, rahatlatan ve tazeleyen özleriyle tasarlanan duş jellerini sevdiklerinize hediye edebilir, duş keyfini eğlenceye çevirmelerini sağlayabilirsiniz.

LR Statement Duş Jeli Set Fiyatı (3 x 75 ml): 36,90 TL

 

İlginizi çekebilir