Ücretsiz zıp zıp hamuru “Slime” yapımı

Çocukların el becerilerini geliştirmeleri oldukça önemli. Bunun için çocuklarınızla evde ve katılabileceğiniz etkinliklerde birbirinden farklı el işi çalışmaları yapmalarına özen göstermelisiniz. Çocuklar dokunarak öğrendikleri ve kendi hazırladıkları çalışmalarda yaşadıkları deneyim, en hızlı ve sağlıklı öğrenme şeklini oluşturmakta. Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu da birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu keyif içinde “Slime Yapım Atölyesi” ile kendi zıp zıp hamurlarını yapacaklar, birbirinden güzel tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

18 Şubat Cumartesi günü “Benim Güzel Pabuçlarım”, 19 Ocak Pazar günü ise “Dünyayı Kurtara Çocuk” adlı tiyatro oyunları her iki günde Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların neşe içinde keyifli geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Slime Yapım Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, zıp zıp oyun hamuru olarak bilinen Slime hamurlarını kendi zevklerine göre renklendirecek ve şekillendirecekler. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Slime Yapım Atölyesi”nde,  çocuklar eğlenirken öğrenecek, el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ