Tatilde minik şefler mutfakta

Ara tatil ve soğuk kış günlerinde minikler eğlenceli etkinliklerle evde keyifli zaman geçiriyor. Eğlenirken öğrendikleri uğraşları içerisinde en sevdikleri aktivite mutfakta anne ve babaları ile yeni lezzetler keşfetmek. Bu aktiviteler içerisinde el becerilerinin gelişimine katkı sağlayan menüleri tercih eden ebeveynler Teksüt’ün Rende Mozzarella Peynir’i ile çocuklar mutfakta hem eğlenceli zaman geçiriyor.

Teksüt Satış Direktörü Murat Keleş evde zaman geçirme trendinin devam ettiğine vurgu yaptı. Pandemi sonrasında yiyecek mekanlarında bir araya gelmek yerine evde bir araya gelerek yemek yapmanın arttığına dikkat çekti. “Evde yemek yapmak restoran veya kafelerde yemek yemekten çok daha ekonomik. Yarıyıl tatilinde ise çocuklarımızla kaliteli vakit geçirmenin de en iyi yollarından biri. Annelerin çocukları için yaptıkları böreklerin yanına pide ve pizza da eklendi. Dışarıda yemek yemek yerine aileler bir araya gelip ortak zaman geçiriyorlar; birlikte izlenen filmlere ve dizilere evde yapılan atıştırmalıklar eşlik ediyor. Minik şeflerin el becerilerini geliştirmek ve eğlenceli vakit geçirmeleri için Teksüt Rende Mozzarella Peyniri ile birbirinden lezzetli pizzalar yapabilirler.” açıklamasında bulundu.

Sizlerde çocuklarınızla kendi pizza yapım atölyenizi düzenleyerek kolay eriyen kıvamı ve yüksek proteinli  Teksüt Rende Mozzarella Peyniri tercih ederek eğlenceli tarifler hazırlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ