Suya ve deterjana dokunmadan hızlı ve derinlemesine temizlik

Doğal kaynaklı içeriklerin gücünden ilham alan Bingo Pratik, suya ve deterjana dokunmadan, bez yıkama gereksinimi olmadan her yerde derinlemesine temizliğin pratik yolunu sunuyor. Hızlı ve pratik bir şekilde günlük temizlik yapılabilmesini destekleyen yeni seri, kolay açılıp kapanabilen kapaklı ambalajı ve birbirinden ferahlatıcı kokularıyla dikkat çekiyor. Beyaz sabun, lavanta ve limon olmak üzere üç farklı varyantta sunulan Bingo Pratik’in ekstra büyük temizlik havluları, buğulanmayı da geride bırakarak temizlikte yeni bir dönemi vadediyor.

%100 doğal kaynaklı yüzey aktifli formülüyle biberiye özünü bütünleştiren, hijyen tutkusunu bir üst seviyeye taşıyan Bingo Pratik, iz bırakmadan kalıcı bir parlaklık sağlıyor ve farklı varyantları ile çeşitli yüzeylerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Karbonat ve sodayla derinlemesine temizlik diyenlerin yanında olan temizlik havluları, tozlanma süresini geciktirmeye yardımcı olurken, cam ve ayna gibi yüzeylerde buğulanmayı önlüyor.

pH dengeli formülüyle cilt dostu olan Bingo Pratik ile temizlenen yüzeyler hızlı bir şekilde kuruyor. %0 amonyak, fosfat, klor ve formaldehit ile geliştirilen yeni seri, kalıcı parlaklık ve maksimum hijyen sağlamayı hedefliyor. İz bırakmayan kalıcı parlaklığı destekleyen Bingo Pratik farklı varyantlarıyla cam, plastik, ahşap, metal, ayna, fayans ve tekstil* gibi tüm farklı yüzeylerde kullanılabilir.

*Bingo Pratik Yüzey Temizlik Havlusu Limon varyantı hariçtir.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ