Starbucks’tan yeni yıl hediyeleri

Starbucks’ın gelenekselleşen yeni yıl lezzetlerinin keyfini çıkarırken, yılbaşına özel ürünleri ile sevdiklerinizi mutlu edin. Kahve tutkunu arkadaşlarınızı sevindirecek yeni yıl hediyelerine Starbucks mağazalarında bulabilirsiniz!

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte Starbucks’ın her sene merakla beklenen yılbaşına özel ürünleri mağazalarda yerini aldı. Starbucks yılbaşı temalı kahve kupaları ve termoslar yepyeni tasarımlarıyla harika birer hediye alternatifi olarak sizleri ve sevdiklerinizi bekliyor.

Starbucks’ta hediyeler sadece bu ürünlerle sınırlı değil! Starbucks’ın en popüler kahvelerinden biri olan Christmas Blendde kahve tutkunları için keyifli bir hediye seçeneği oluşturuyor.  Üstelik 31 Aralık’a kadar Starbucks mağazalarından satın alacağınız her Christmas Blend kahvemizi hediye ettiğiniz sevdikleriniz ve siz, otizmli çocukların eğitim ve gelişimlerine destek olabilirsiniz. Starbucks, 2009’dan beri gelenekselleşen sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde yılbaşı dönemine özel olarak misafirlerine sunduğu Christmas Blend çekirdek kahve satışından elde edilen gelirin bir kısmını, Tohum Otizm Vakfı’na (TOV) aktarıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ