Sömestri tatilinde KidZania’da eğlenceli aktiviteler

KidZania, sömestri tatilinde de birbirinden eğlenceli aktivitelerle ve farklı konseptiyle çocuklara tatil coşkusunu doyasıya yaşatmaya devam ediyor. Çocuklar, KidZania’da sömestir tatili süresince kendi pelüş ayıcıklarını da tasarlayabilecek.

Sömestri coşkusu KidZania’da

Dünyanın ilk uluslararası tema parkı olarak 17 ülke, 20 şehirde faaliyet gösteren ve 4-14 yaş arası çocuklara eğlenerek öğretmeyi amaçlayan KidZania, tüm sömestri tatili boyunca minik ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Pilotluktan gazeteciliğe, gizli ajanlıktan itfaiyeciliğe, arkeologluktan diş hekimliğine kadar pek çok mesleği deneyimleme imkânı bulan çocuklar, kendi yaptıkları pizzaları aileleriyle birlikte afiyetle yiyebilecekler. Sanat atölyesinde cam boyamaları yaparak hayal güçlerini geliştirme fırsatı yakalayacaklar.

Çocukların büyülü dünyası KidZania’nın, sömestri tatili süresince Akasya Acıbadem’de ziyaretçileri için hazırladığı keyifli aktivitelerle aileler de çocuklarıyla birlikte tatilin tadını doyasıya çıkartacak.

Build A- Bear deneyimi sömestrde KidZania’da

“Pelüş ayıcığını kendin tasarla” uygulamasıyla çocuklara en yakın dostlarıyla tanışma fırsatı sunan, “Build-A-BearWorkshop” da yarıyıl tatilinde KidZania’da minik misafirleri ile buluşacak. 21 Şubat’a kadar çocuklar, KidZania’da kendi pelüş ayıcıklarını tasarlayabilecekler. Çocuklar, seçtikleri bir pelüş ayıcığa Frozen, My LittlePony, Spiderman, Superman, Starwars, Disney Princess gibi çok sevilen karakterlerin kostümlerinden polis, doktor gibi birçok meslek grubu kostümlerine kadar yaklaşık yüzlerce farklı kıyafet ve aksesuar içinde en çok beğendiklerini seçebilecek. Ayıcıklarına bir isim vererek kimlik belgesi çıkaracak olan minikler, yeni dostlarını eve götürmeden önce “Arkadaş Sözü” vermeleri gerekecek. Minikler ayrıca pelüş ayıcıklarına kendi seslerini kaydederek sevdiklerine sürpriz de yapabilecek.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ