Sevgililer Günü’nde zaman yolculuğu için Beta Yeni Han

İstanbul tarihinin en önemli miraslarından olan Beta Yeni Han, Sevgililer Günü’ne lezzetli bir başlangıç yapmak isteyenlere tarihi atmosferde unutulmaz bir kahvaltı deneyimi yaşatıyor. Yenilenen kahvaltı menüsünde Türkiye’nin zengin lezzetlerini bir araya getiren Beta Yeni Han, simit peynir ve kuymak gibi geleneksel lezzetlerin yanı sıra omlet çeşitleri, somon sandviç ve tatlı ağırlıklı kahvaltı seçenekleri de sunuyor.

Çay ve kahve kokularıyla mistik bir havaya sahip olan Beta Yeni Han, Beta Gıda tarafından 4 yılda aslına uygun olarak yenilenerek bugün misafirlerinin eşsiz bir tarihe tanıklık etmelerini sağlıyor. Aile sıcaklığını sofralara taşıyan yeni kahvaltı menüleriyle hem lezzetli hem de sıcak bir kahvaltı keyfi sunan Beta Yeni Han, reçel çeşitlerinden emek dolu peynirlere, dalından koparılarak hazırlanmış enfes zeytinlerden kızarmış atıştırmalıklara kadar zengin içeriği ile Sevgililer Günü için de mükemmel bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Farklı alternatifleriyle her damak tadına ve zevke hitap ediyor
Farklı ve zengin alternatiflerle hazırlanan Beta Yeni Han’ın kahvaltı menüsü, hem tek kişi hem de kalabalık gruplara Türkiye’nin her bir yöresinden gelen eşsiz lezzetleri deneyimleme şansı sağlıyor. Geleneksel ve modern mutfağı bir araya getiren kahvaltı alternatifleriyle her damak tadına ve zevke hitap eden Han, saraylara layık bir kahvaltı ve çay keyfinin ardından sizi küçük bir keşfe davet ediyor. Osmanlı döneminde kahvenin kavrulma işleminin yapıldığı ve hala dokusunu koruyan fırını ziyaret etme fırsatı sağlayan Han, bir keyif kahvesi içerken tarihte yolculuğa çıkarıyor.

Beta Yeni Han’da kahvaltınızın ardından, bu lezzet şölenini evinize taşımak için alışveriş yapma şansınız da bulunuyor. Emsalsiz peynir çeşitleri, özenle seçilmiş zeytinler, enfes salam ve sosis çeşitleri, reçineler ve daha birçok lezzetli seçeneğin bulunduğu Beta Yeni Han Şarküteri mağazası, hem sevdikleriniz için hediyelik alma, hem de Beta Yeni Han deneyimini evinizde yaşama imkanı sağlıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ