Saray Bisküvi ile LOVE IT

Sevgililer Günü, dünyanın her yerinde kişiye özel bir çok fikirle sevgililer arasında kutlanmaya devam ediyor. Sevgiliye yapılan sürprizlerin birbirinden farklı konseptlere sahip olmasıyla, kişiye verilen değerin her zaman önceliği sevgi ve değer vermek olduğu unutulmamalıdır. Bu durumda mutluluk veren lezzetli ürünleri ile 7’den 70’e herkesin tercihi Saray Bisküvi; yeni ürünü “Love it” ile 14 Şubat’a lezzet katıyor. Atıştırmalık ürünler kategorisinde gerçekleştirdiği ilklere bir yenisini daha ekleyen Saray, aşkına biraz daha tat katmak isteyenlere bu Sevgililer Gününde farklı ve özel yeni lezzeti “Love it”i sunuyor. Yeni ürünü “Love it” hem şık ambalaj tasarımı hem enfes lezzeti ile 14 Şubat’a tat katmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Saray Bisküvi’nin kayısı, frambuaz ve misket limonlu seçenekleri bulunan yeni atıştırmalık ürünü “Love it”, farklı olanı keşfetmeyi sevenler için raflarda yerini aldı. Atıştırmalık pazarında bir ilk olan “Love it”; sahip olduğu doğal, yoğun ve farklı aromatik kremasının yanı sıra, ağızda kolay dağılan ve tamamen doğal içeriklerden üretilmiş özel hamuru ile damaklarda sıra dışı bir lezzet bırakıyor. Kendine özel görüntüsü ve birbirinden eğlenceli renkleri ile daha önce tatmadığınız bir deneyim sunuyor. Kayısılı, frambuazlı ve misket limonlu olmak üzere üç farklı seçeneği bulunan “Love it”; yenilikleri keşfetmeyi ve sürprizleri seven herkes için, kendine minik hoşluklar yapmak isteyenlere eşlik ediyor. Love it; yolda çantanızda, evinizde sehpanızın üzerinde, ofisinizde çekmecenizde, her an yanı başınızda olmasını isteyeceğiniz yeni nesil bir atıştırmalık.

Renkli, eğlenceli bir tasarıma sahip ve aynı zamanda global trendlerdeki ambalajı ile çevreci “Love it”in her bir kutusunda sekiz adet toplam 88 gramlık doğal meyveli kremalı atıştırmalık bulunuyor. Saray Bisküvi’nin yeni ve lezzetli ürünü “Love it”, tüm Migros’larda satışa sunuldu.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ