realme Watch S satışa çıktı!

Son zamanlarda gün geçmiyor ki bir teknoloji markası yeni bir ürün çıkarmasın. Tabi bu süreçte yıllardır teknolojide alışılagelmiş markalar ile yeni çıkan birçok marka yarış haline geldi. Merakla beklenen realme’nin akıllı saati realme Watch S, bugün itibariyle rekabetçi fiyatıyla satışa sunuldu. Bir akıllı saaten beklenen her şeyi bir arada sunan realme Watch S, 899 TL fiyat ile kullanıcılarla buluşuyor.

Son yıllarda teknolojinin hayatımız içerisinde vazgeçilmez bir hal almış olması nedeniyle yeni bir ürün satın alacağımız zaman yıllardır tanınan markalar yerine alternatif yeni çıkan markaları da deneyimlemeyi tercih edebiliyoruz. Çünkü artık sadece 1 akıllı telefonumuzun olması yetmiyor. Kablosuz şarj, kablosuz kulaklık, powerbank, tablet, bilgisayarların ince-hafif- uzun süre şarj özellikli olması, akıllı saat ve saatler derken teknolojik ihtiyaç listemize daha birçok ekleme yapabilirz. Hal böyle olunca da sektöre yeni giren ve ihtiyaca yönelik hizmet sunan teknoloji markaları satış rakamlarında arayı hızla kapatabiliyor. Tabi ki uzun süre tercih edilebilirlik tüketicilerin, ürün memnuniyeti sonrasında belirlenen bir süreç.

Son yıllarda saatlerin de akıllandığını hepimiz biliyoruz. 21 Ocak yani bugün satışa sunulan realme’nin akıllı saatinin özellikleri oldukça dikkat çekici. Hem Android hem de iOS işletim sistemindeki tüm telefonlar ile uyumlu biçimde çalışan realme Watch S, 15 güne kadar süren uzun pil performansı ile göz dolduruyor. Bu süre oldukça iddialı ve kullanıcılar için faydalı bir tercih edilme sebebi.

Gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme, kan oksijen doykunluk seviyesi izleme, akıllı bildirimler, 16 farklı spor modu, müzik ve kamera kontrolü gibi pek çok özelliği ile bir akıllı saatte olması gereken her şey realme Watch S’te bir arada bulunuyor.

Müzik çalmak veya fotoğraf çekmek için realme Link uygulaması ile akıllı telefona bağlanabilen realme Watch S; çağrı, mesaj ve alarm hatırlatma, hava durumu tahmini gibi akıllı bildirim işlevleri ile de akıllı telefonların en iyi destekçisi oluyor. Yüksek dayanıklılığa sahip alüminyum gövdesiyle 48 gram gibi hafif bir ağırlığa sahip.

Kişisel sağlık asistanınız realme Watch S

realme Watch S, “Gerçek Zamanlı Kalp Atış Hızı” ve “Kan Oksijen Doygunluk Düzeyi Monitörü” olarak da kullanılabiliyor. Yüksek hassasiyetli PPG optik kalp atış hızı sensörü ile kalp atış hızını 7×24 kesintisiz izleyip hızlı ve hassas bir şekilde ölçen saat, kalp atış hızı zaman içinde çok yükselir ya da çok düşerse kullanıcıyı uyarıyor. Kandaki oksijen seviyesini de ölçümleyen realme Watch S, doğruluk açısından tıbbi kan oksijen izleme cihazları ile karşılaştırılabilecek kadar yüksek bir seviyede hassas ölçüm yapabiliyor. realme Watch S, adım izleme, hareket etme hatırlatıcısı, uyku izleme, su içme hatırlatıcısı ve rahatlatıcı meditasyon gibi kapsamlı bir çok sağlık işlevlerini de destekliyor. Kusursuz adım sayma algoritmasıyla yürüyüş veya koşuyu otomatik olarak tespit eden realme Watch S, 16 farklı spor modu ile farklılaşıyor.

İOS ve Android cihazlarla uyumlu

Android ve iOS işletim sistemindeki tüm telefonlar ile uyumlu biçimde çalışan realme Watch S, günlük yaşamda sıklıkla kullanılan WhatsApp, Instagram ve Facebook gibi uygulamaların bildirimlerinin büyük ekranda rahat bir şekilde okunmasına da imkan tanıyor. Tanınmış tasarımcılar ve kullanıcılar ile yapılan işbirliği neticesinde tasarlanan 100’den fazla havalı kadrana sahip olan realme Watch S, kullanıcılarına yüksek performans ile şık görünümü bir arada sunuyor.

realme Watch S, canlı ve gerçeğe yakın görseller sunabilen 360*360 piksel (278 PPI) yüksek çözünürlüklü 3,3 cm (1.3″) Büyük Renkli Dokunmatik Ekrana sahip. Ortam ışığı sensörü sayesinde en yüksek ekran parlaklığı 600nit’e kadar çıkarılabiliyor. Böylelikle her koşulda mükemmel görünürlük sağlanırken aynı zamanda güç tüketimi de azaltılmış oluyor. realme Watch S’de ayrıca 2.5D Corning Gorilla Glass kullanılırken IP68 sertifikası ile de 1,5 m’ye kadar suya ve toza dayanıklılık sağlanıyor.

 realme Watch S: hepsiburada, amazon.com, TEKNOSA, Türk Telekom, Vodafone, Vatan mağazaları ve online kanalları üzerinden satın alabilirsiniz. 

Tavsiye edilen satış rakamı: 899 TL

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ