PowerPuff Girls yarışmayla geri dönüyor

Çocuklar, yarışmaya hazır mısınız? PowerPuff Girls, Blossom, Bubbles ve Buttercup’ın güzel şehirlerini zalimlerden korumak için mücadele ettikleri yeni maceralar ile ekranlara dönüyor. Cartoon Network, PowerPuff Girls’ün bu muhteşem dönüşünü www.cartoonnetwork.com.tr üzerinden gerçekleştireceği bir yarışmayla kutluyor. 21 Mart – 3 Nisan tarihleri arasında web sayfasına girerek PowerPuff Girls ile ilgili iki soruya yanıt verenler arasından seçilecek 3 çocuk ödüllerin sahibi olacak. Atiye’nin de jüri üyesi olacağı yarışmada kazananlar, Atiye ile tanışma ve Cartoon Network ekranına çıkma şansına sahip olacak.

Çizgi filmin jenerik müziğini seslendirmek üzere stüdyoya girecek olan Atiye ile buluşacak çocuklara, PowerPuff Girls’ün kahramanları da eşlik edecek. Tüm bu eğlenceli anlar Cartoon Network ekranlarının yanı sıra yine Cartoon Network Facebook sayfası ve Youtube kanalında da yayınlanacak.

PowerPuff Girls fanları yeni dönemde çizgi filmin jenerik müziğini çocukların çok sevdiği Atiye’den dinleyecekler. Uykudan önce dünyayı kurtarmaya devam edecek olan PowerPuff Girls 25 Nisan’dan itibaren sadece Cartoon Network’te olacak.

#KızGücü

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ