PLAY-DOH ile annelerin içi rahat

Çocukların gelişiminde büyük katkısı bulunan oyun hamurları, çocukları eğlendirirken öğretici ve geliştirici zaman geçirmelerini sağlayan Play-Doh, okul döneminin başlamasını kutluyor! Okul alışverişinin vazgeçilmezi Play-Doh 6’lı Hamur, 31 Ekim 2016’ya kadar süper indirimlerle* çocuklarla buluşuyor. 60 yıldır kalitesi ve güvenilirliğiyle ebeveynlerin tercihi olan Play-Doh, tüm çocuklara başarılı ve renkli bir eğitim yılı diliyor.

Okul alışverişi döneminde ‘alınacaklar listesinin’ başında gelen Play-Doh oyun hamuru, süper indirimlerle bu sene de çocuklara rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Çocukların hem yaratıcılıklarını hem de el becerilerini geliştiren Play-Doh, okula dönüş dönemine özel süper fiyatlarla satışa sunulacak ve okul çantalarındaki yerini alacak.

80’den fazla ülkede rengarenk bir dünya sunan Play-Doh’nun 50’den fazla renkteki oyun hamurları ve setleri, çocukların hayal gücünü zenginleştirerek, kendilerini ifade etmelerine yardımcı oluyor. Çocukların renk bilgisinin yanında el kaslarını da geliştiren Play-Doh oyun hamurları, ebeveynlerin de en çok tercih ettiği markaların başında geliyor. 60 yıllık deneyimi ve kalitesiyle annelerin içini rahatlatan Play-Doh, buğday, su ve tuz gibi doğal malzemelerden üretiliyor; toksik içermiyor, tahriş etmiyor ve alerjiye neden olmuyor.

“Play-Doh varsa korkum yok, Play-Doh ile içim rahat, oh!” sloganıyla bu yıl 60. Yılını kutlayan Play-Doh, ebeveynler tarafından 60 yıldır güvenle tercih edilmesinin gururunu yaşıyor. www.playdoh.com.tr web sitesinde oyun hamurları hakkında ayrıntılı bilgi de paylaşan Play-Doh, annelere ve öğretmenlere özel bölümleriyle de oyun hamuruyla çocukların hayal dünyasını zenginleştirecek öneriler sunuyor.

Play-Doh’nun kocaman, rengarenk dünyasına www.playdoh.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz!

*Kampanya 31 Ekim 2016’ya kadar kampanyaya katılan satış noktalarında, Play-Doh 6’lı Hamur ürünleri için geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Ürün fiyatları ve indirim oranları kampanyaya katılan satış noktaları tarafından bağımsız olarak belirlendiğinden ürün fiyatları ve indirim oranları değişiklik gösterebilir

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ