Muhteşem aile şovu “Slava’s Snowshow” yeniden Zorlu PSM’de!

Geçtiğimiz haftalarda 15 gösteri için İstanbul’a gelen dünyanın en önemli performans sanatçılarından Slava Polunin’in harikalar dünyası “Slava’s Snowshow”, yoğun istek üzerine 19-24 Nisan tarihleri arasında yeniden Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde.

Slava Polunin’in sahneye koyduğu büyüleyici bir aile show’u olan ‘Slava’s Snowshow’, geçtiğimiz haftalarda Zorlu PSM organizasyonu ile ilk kez İstanbul’daki izleyicilerle buluştu. Slava Polunin’in izleyenleri hayal dünyasında çıkardığı yolculuk, gösterinin yer aldığı onlarca ülkede olduğu gibi Türk izleyicisi tarafından da çok sevildi. Bu unutulmaz deneyimi kaçıranlar ve tekrar yaşamak isteyenler için Slava’s Snowshow, 19-24 Nisan tarihleri arasında Zorlu PSM’de izleyicileriyle buluşacak.

23 Nisan, Çocuk Bayramı’nda masal kahramanı olmak

İlk sahnelendiği günden bu yana onlarca ülkede, yüzlerce şehirde, binlerce gösteri yaparak, her milletten, yaştan, cinsiyetten milyonlarca izleyiciyi büyüleyen “Slava’s Snowshow”, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda, büyükleri de çocuklarla aynı masalın birer kahramanı olmaya ve bu büyülü aile gösterisinin bir parçası olmaya çağırıyor.

Slava Polunin hakkında:

70’li yıllarda kültürel bir ikon haline gelen efsanevi palyaço Slava Polunin, işine duyduğu tutku sayesinde günümüzde halen en önemli performans sanatçıları arasında gösteriliyor. The Times tarafından “Dünyanın en başarılı palyaçosu” olarak tanımlanan Slava Polunin, kurduğu Soytarılar Akademisi’nde yüzlerce öğrencisi yetiştirdi. Uluslararası üne sahip bu trajikomik palyaço şaheseri ile Londra, Newyork Paris gibi şehirlerde ve Avustralya, Meksika gibi ülkerde de en önemli tiyatro ödüllerini topladı.

 

Slava’s Snowshow:

Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Ana Tiyatro Sahnesi

Tarihler:

19 Nisan Salı saat 20:00

20 Nisan Çarşamba saat 20:00

22 Nisan Cuma saat 20:00

23 Nisan Cumartesi saat 15:00 ve 20:00

24 Nisan Pazar saat 14:00 ve 18.00

 

Bilet Fiyatları:

Hafta İçi

  1. Kategori – 130.00 TL
  2. Kategori – 100.00 TL
  3. Kategori – 70.00 TL

 

Hafta Sonu

  1. Kategori – 140.00 TL
  2. Kategori – 110.00 TL
  3. Kategori – 75.00 TL

 

Not: Önerilen yaş 8 ve üzeridir.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ