Minik kaktüs ailesi; Cactuses Design

Bu ay sayfalarımızda pek alışık olmadığınız bir içerikle sizlerleyiz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde davetli olduğumuz Yves Rocher markasının, Kadınlar Günü Resepsiyonu’nda tanıştığım Toprağın Kadınları projesini de destekleyen minik hediyeleri şirin bir kaktüstü. Bu şirin kaktüslerimi ertesi gün kendi instagram hesabımda paylaşmıştım. Emeğe her zaman saygım vardır ve kaktüsleri tek tek tasarlayan Cactuses Desing’ı da etiketlemeyi tabii ki unutmadım. Kısa bir süre sonra mesajlarımda, paylaşım için beğenisini ve teşekkürünü dile getiren biri vardı. Sizlere de belki gün içerisinde böyle birçok mail veya mesaj geliyor olabilir ama bu mail o kadar samimi ve içtendi ki yazan kişinin tatlı gülümsemesi ve işini ne kadar severek yaptığını hissettiriyordu. Naif bir üslup, titiz bir çalışma ve markasına sahip çıkan bir duruş! İşte Cactuses Desing’ın sahibi Gözde Barlas Yılmaz ile tanışmamız böyle keyifli oldu. Şimdi size kendisi bu yola çıkış hikayesinden kısaca bahsedecek… Öncesinde sizde instagram hesabından @cactusesdesign adıyla hesabı takip edebilir ve özel günlerinizde sevdiklerinize minik kaktüsler hediye edebilirsiniz…

Hobi, eğitimle birleşti!

Cactuses Design hikâyesi çok eski yıllara dayanmıyor… Çocukluğumdan bu yana gelen bir kaktüs sevgim var. Bu sevgiyle birlikte, geçmişten bu yana yapmış olduğum araştırmalarda birleşince böyle bir fikir ortaya çıktı.

Cactuses Design serüvenime, kaktüsün bu kadar çok sevildiğini ve ilgi duyulabileceğini bilmeden başladım. Bana kaktüsleri sevdiren en önemli özellikleri; bakımlarının çok kolay olması ve ömürlerinin uzun olmasıydı. Sanırım bu özellikleri sayesinde herkes tarafından sevildi ve tercih edildiler.

14 Ağustos 2016 yılında ilk tasarımımla sosyal medya ortamına katıldım ve çok kısa sürede birçok kullanıcıya ulaştım ve siparişler almaya başladım. Cactuses Design’ın üçüncü ayında 500’üncü siparişimi teslim etmenin gururunu yaşadım. Daha sonra bu sayım giderek artmaya devam etti. Aslında bu kadar çabuk ilerleyebilmiş olmamı müşterilerimin her birine nezaket, memnuniyet ve en önemlisi ‘güven’ çerçevesi içerisinde bir kalite sunmamdan kaynaklandığını düşünüyorum. Kaliteli bir işin, üründen önce sunduğumuz hizmette başladığına inanıyorum.

Bir iç mimar ve çevre tasarımcı olarak, hobi adı altında başladığım bu yolculuğumu, almış olduğum eğitimle birleştirdim. Şimdilerde ise her gün büyümekte olan bir Cactuses Design ailem var…

Bebek Muhabbeti Dergisi Nisan Sayısından Alıntıdır:

https://readymag.com/bebekmuhabbeti/nisan2017/baharaylarindaalerji-cactusesdesign/

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ