Levi’s ile kendi tarzını kendin yarat!

Renkler artık hayatımızın her alanına usulca girdi. Geçtiğimiz yıllarda pastel ve ana renklerin dışına çıkmayan bilincimiz artık rengarenk. Bu doğrultuda da Levi’s ® kendi alanında bir ilki gerçekleştirerek ürünlerinin kişiselleştirmesini sağlıyor! Yılların alışkanlığı haline gelen Levi’s ® artık size özel!

Kuzey Kaliforniya’dan ilham alan ve zengin renk çeşitliliğiyle 2015-2016 Sonbahar/ Kış koleksiyonunu başkalaştıran Levi’s®, yenilenen Beyoğlu Levi’s® mağazasında, içindeki tasarımcıyı keşfetmek ve kendi stilini yansıtmak isteyenleri “Tailor Shop” etkinliğinde bir araya getirdi.

Levi’s®  tutkunları,  en yeni ve en ileri kişiselleştirme trendleriyle donatılan Levi’s® Tailor Shop’ta, harf ve yıldız şekilli yamalardan kumaş harflere, kişisel monogramdan retro örneklemelere kadar kültürel akımları ve söylemleri tüm Levi’s® ürünlerine taşıyabilecekler. Heyecanlı ve keyifli kişiselleştirme özelliği sunan Levi’s® Tailor Shop’ta ayrıca,  jean daraltma, kesme uygulamaları, sökük ve tamir hizmetleri de bulunuyor.

Yenilenen Beyoğlu Levi’s® mağazasında bulunan Tailor Shop köşesinde, Perşembe’den Pazar’a, 16:00-20:00 saatleri arasında hazır bulunacak terzi eşliğinde, kendi tarzınızın yanı sıra farklı tarzları da keşfedebileceksiniz.

İlginizi çekebilir