Keloğlanın yeni maceraları

Sanatla büyüyen çocuklar ilerleyen yaşlarda kendini fark ettiriyor. Sizde çocuklarınızı küçük yaşta sanatla tanıştırın. Birbirinden eğlenceli çocuk etkinlikleri ile geleceğin sanatseverlerinin kalbini kazanan İş Sanat’ın ilk kez geçtiğimiz sezon sahnelediği müzikli oyunu Keloğlan, 16’ncı sezonunda hem miniklere hem de büyüklere eşine az rastlanır bir hikâye vaat ediyor.

Zekâsı, şansı ve hazırcevaplığıyla yediden yetmişe herkesin sevdiği Keloğlan, kendini yine bir dizi maceranın içinde buluyor. Meddah, orta oyunu, Hacivat ve Karagöz gibi geleneksel Türk tiyatrosu öğeleri ile Anadolu’nun zengin tekerleme ve masal karakterlerinin bir araya geldiği oyunu deneyimli yönetmen Işıl Kasapoğlu yazdı ve sahneye uyarladı. Başrollerini Pamela Spence ve Serkan Keskin’in paylaştığı oyunun müzikleri Alper Maral’a, kostüm ve kukla tasarımları ise Karina Cheres’e ait.

Geleneksel kültürümüzün saçsız masal kahramanının başından bu defa neler geçtiğini merak ediyorsanız, 10 Ocak Pazar günü saat 15.00 için şimdiden biletlerinizi alın.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ