Karne sevinci Ninja Kaplumbağlar ile Trump AVM’de

Bugünün ebeveynlerinin çocukluk kahramanları Ninja Turtles çocuklar için geri döndü! Bir zamanlar ‘sen hangi Ninjasın?’ sorusunu birbirimize sorar, kendimize favori ninjamızın renginde maskeler yapar, yerin altındakini yaşamı onların sayesinde hep merak ederdik. Yaz tatiline giren tüm çocuklar, karne sevincini Trump Alışveriş Merkezi, Teenage Mutant Ninja Turtles ile Trump Alışveriş Merkezi’nde yaşayacak. Dünyaca ünlü Ninja Kaplumbağalar 24-25-26 Haziran tarihleri arasında Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla bir araya gelecek.

Eğlenceli şovlar ve renkli sürprizler!

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katında kurulacak özel sahnede en dinamik gösterilerini çocuklar için sergileyecek olan Ninja Turtles, çocukların karne coşkusunu birbirinden renkli sürprizlerle paylaşacak. Ninja Kaplumbağalar ile bol bol fotoğraf çektirebilecekleri eğlenceli gösteriler, çocukların unutulmaz anıları arasında yer alacak. Ayrıca Ninja Kaplumbağalar, çocuklara Ninja maskeleri hediye edecek.
24-25-26 Haziran tarihlerinde 12:00/14:00/16:00/18:00 saatlerinde gerçekleşecek olan Ninja Kaplumbağalar etkinlerinde tüm çocuklar birbirinden renkli aktiviteler ile tatilin tadını çıkaracak. Etkinlik tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ