Kadın gazeteciler için ‘En İyi Büyük SUV’: Nissan X-Trail

2023 Kadınlar Dünyasında Yılın Otomobili (WWCOTY-The Women’s World Car of the Year) jürisi, on üçüncü kez düzenlenen yarışmada Nissan X-Trail’i 2023 yılının En İyi Büyük SUV’si seçti. Sadece kadın otomotiv gazetecilerinin oluşturduğu tek uluslararası ödül olan WWCOTY, yeni X-Trail’i ferahlığı, sürüş kolaylığı, üstün performansı ve elektrikli güç-aktarma sistemi e-POWER ile övgü topladı. Yeni X-Trail, geniş aile veya arkadaşlarla geçirilen günler için uygun bir seçenek sunuyor. Beş veya yedi koltuklu olarak tercih edilebilen X-Trail, ayrıca elektrikli yedi koltuklu bir SUV olarak kendi segmentinde tek olma özelliğini taşıyor. Alliance CMF-C platformu üzerine inşa edilen yeni X-Trail, e-POWER teknolojisi ile çift motorlu e-4ORCE dört tekerlekten çekiş sistemi sayesinde üstün bir elektrikli araç performansı ve gelişmiş teknolojiler kullanıma sunuyor.

  • Ödül, 63 kadın otomotiv basın mensubundan oluşan uluslararası 2023 Kadınlar Dünyasında Yılın Otomobili (WWCOTY-The Women’s World Car of the Year) jürisi tarafından verildi.
  • Kadınlar Dünyasında Yılın Otomobili büyük ödülü için yarışan, gelişmiş teknolojileri, kaslı ve modern tasarımıyla X-Trail, segmentindeki tek elektrikli yedi koltuklu SUV olarak yer alıyor.
  • X-Trail, e-POWER güç-aktarma ve e-4ORCE dört tekerlekten çekiş sistemine sahip.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ