Işıltılı Kasım Günleri başlıyor!

Merakla beklenen Sephora ‘Işıltılı Kasım’ indirimi, çok özel fırsatları bir araya getiriyor. Avantajlı tekliflerle 22 Kasım 2023’te sadece Gold Kart müşterilerine özel olarak başlayarak 23-26 Kasım 2023 tarihlerinde ise tüm müşterilerine sunduğu fırsatlarla mağaza ve onlineda geçerli alışveriş deneyimini bir adım öteye taşıyor.

Sezonun trend ürünlerini geniş yelpazesinde sunan Sephora, sadece 23 – 26 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerli olacak ‘Işıltılı Kasım’ indirimleriyle sevenlerini gülümsetecek.

23 -26 Kasım tarihlerinde 2. üründe %50 ve seçili ürünlerde %50’ye varan indirim fırsatı ile kaçırılmayacak fırsatlar sunacak olan Sephora, Sephora Collection’ın yanı sıra birçok ünlü markada inanılmaz fiyatları meraklıları ile buluşturacak.

Sephora ‘Işıltılı Kasım’ indirimleri, 22 Kasım saat 17:00 itibari ile sadece Gold Kart müşterileri için geçerli olurken, 23-26 Kasım 2023 tarihleri arasında tüm müşterileri için Sephora Mobil Uygulaması, sephora.com.tr ve mağaza alışverişlerinde benzersiz fırsatlarla güzellik tutkunlarının hizmetinde olacak.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ