Her yaş için kaykay deneyim alanı açıldı!

Kaykay tutkusu çocuklukta kalmayıp yetişkin olunca da vazgeçilmeyen bir sevda. Hatta çocukluğunda kaykayla tanışmayıp ilerleyen yaşlarda deneyimleyen ve vazgeçemeyen birçok kişi var. Kaykay sporu ile ilgilenen ebeveynler çocuklarını bu sporla daha erken yaşlarda tanıştırıyor. Kendi toplulukları bulunan kaykayseverler için serbest zamanlarında bu alanda sosyalleşmek onlar için vazgeçilmez bir tutku.

Bu tutkuyu karşılayabilmek adına House of Superstep, Türkiye’nin En Kapsamlı Kapalı Kaykay Deneyim Alanını House İstiklal’de açtı! Kaykay sürüşü için mevsim koşulları yağmursuz havalar öncelikli tercihtir, bu noktada kaykay sporundan dört mevsim vazgeçmek istemeyen kaykaysever, House of Superstep’in açmış olduğu House İstiklal’de kapalı alanda dilediklerince vakit geçirme imkânı bulabilecek.

House of Superstep, kent ve sokak kültürünün tüm paydaşlarına kapılarını açan bir komünite merkezi olarak öne çıkıyor. İçerisinde dövme stüdyosu, mini basketbol sahası, konsol oyun alanı gibi sosyal alanların yer aldığı mağaza, ziyaretçilerine sadece alışveriş değil, aynı zamanda eğlenceli bir deneyim vadediyor. Customization hizmetiyle kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunan mağaza, aktivasyon alanları, DJ köşesi ve etkinlikleriyle adeta bir buluşma noktasına dönüşüyor. İstiklal mağazasında açtığı Kaykay deneyim alanı ise kaykayseverlerin buluşma noktası olmaya aday.

Kendi tarzına uygun kaykay deneyimi

Markanın İstiklal mağazasının -2. katında yer alan, Türkiye’nin en kapsamlı kapalı kaykay deneyim alanı Rulmandan board’a tüm parçaları birleştirip modifiye edebilecekleri ürün satışı ve uygulama alanı, film gösterim alanı, finger skate alanı ile “pool” ve “street” parkurlarının bulunduğu deneyim alanında ziyaretçiler aynı zamanda Türkiye’nin öncü kaykay markası âlâ skateboards’un uzman eğitmenlerden bireysel ve grup dersleri alabilecek. Deneyim alanına gelen herkes kendi tarzına uygun bir kaykay deneyimi yaşayacak. Alanda kaykay eğitimi, deneyim alanının kullanılması, uzman eğitmenler eşliğinde en uygun kaykay modelinin belirlenmesi gibi hizmetler de verilecek.

House of Superstep, Kaykay Tutkunları İçin Unutulmaz Bir Yarışma Düzenliyor!

İstiklal mağazasından kaykayseverlere özel bir yarışma düzenleyeceklerini söyleyen Markanın Pazarlama Grup Yöneticisi İrem Balkan yarışma ile ilgili şu bilgileri verdi: “Düzenleyeceğimiz yarışmada katılımcılar, hem “pool” hem “street” kaykay alanında yapacakları performanslarının bir dakikalık videolarını çekerek yarışmaya katılabilecekler. Videoları değerlendirilerek finale kalmaya hak kazanacak katılımcılar, kaykay videolarıyla dikkat çeken yeteneklerini geliştirmek üzere özel bir kaykay workshop’una katılacaklar. âlâ skateboards’un uzman eğitmenleri eşliğinde gerçekleşecek olan bu workshop ile finalistler videolarındaki yeteneklerini nasıl daha iyi bir performansa çevirebilecekleri konusunda geri dönüşleri alacaklar. Workshop’un ardından finalistlere 5 gün boyunca finale hazırlanacak ve final günü jüri karşısında performanslarını sergileyerek kazanan kişinin kendileri olması için ter dökecekler. İstiklal Caddesi’ndeki mağazamızın -2. katında düzenlenecek bu finalde, üç uzman jüri, katılımcıların performansını değerlendirecek. Jüri değerlendirmesinin ardından seçilen üç kişi, dünyanın önde gelen sneaker ve sokak kültürü festivali Sole DXB Dubai’ye katılma hakkı kazanacak.’’dedi. Son başvuru tarihinin 12 Kasım 2023 olduğunu belirten Balkan, tüm kaykayseverleri yarışmaya davet ederek sözlerini tamamladı.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ