Gezenbebe’den aile bütçesini düşünen geri dönüşüm projesi

Bebek ve çocuklar için üretilen neredeyse tüm ihtiyaç kalemleri yetişkinlerden daha maliyetli. Biz yetişkinler bir ürünün farklı bir muadilini daha ekonomik rakamlara satın alabiliyoruz ancak söz konusu bebek ve çocuklarımız olduğunda en kaliteli ve güvenilir olanı seçmek istiyoruz. “Sonuçta bu alışverişi bir kere yapacağız ve olmuşken en iyisi olsun” sözleriyle de kendimizi kolayca ikna ediyoruz. Ancak bebekler çok hızlı büyüyor ve bir zamanlar her gün kullandığımız birçok araç bir anda hiç kullanılmayacaklar alanına kaldırılıyor. Bugün iyi kalitede bir bebek arabası veya oto koltuğunun rakamlarının oldukça yüksek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de kimi zaman en istediğimiz değil de istediğimiz ürünü seçerek yola devam etmek zorunda kalabiliyoruz. Tam bu süreçte olan ve bebekleri için alışveriş yapmayı planlayan ebeveynler için bugün aldığımız bir geri dönüşüm projesi haberini hemen sizlerle paylaşıyoruz.

Hem ailelere hem ekonomiye katkı

Türkiye’nin önde gelen bebek araç gereç markası Gezenbebe, son yıllarda ebeveynlerin ekonomik koşullar nedeniyle kalite ve konfor bakımından daha alt segmentte ürünlere yöneldiklerini, ancak çoğu ebeveynin bu durumdan mutsuz olduğunu gözlemleyerek Bcycle by Gezenbebe projesiyle kaliteyi daha uygun fiyata sunmayı hedefliyor. Bcycle By Gezenbebe ile bünyelerinde yer alan bebek arabaları, oto koltukları, bebek yatakları, kangurular, scooterlar, bebek-çocuk bisikletleri ve bebek anadizleri gibi ihtiyaç duyulan ikinci el premium ürünleri ebeveynlerden alarak ilk üretim gibi yenileyip daha ekonomik fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor. Sürdürülebilirliği hedefledikleri ve uzun zamandır yoğun bir Ar-Ge çalışması sonucunda oluşturdukları bu projeyle hem ekonomiye hem de ailelerin bütçelerine katkı sağlanacak.

“Ailelerin ikinci eldeki güvenli limanı olacağız”

Can İMİR

Bebek araç gereçleri sektöründe 10 yılı aşkın tecrübeyle sektördeki yolculuklarına devam eden Gezenbebe, yeni projeleriyle premium segmentinde bulunan Inglesina, Doona, SmarTrike gibi dünyaca bilinen çocuk markalarını her kesimden ebeveyne ulaştırmayı amaçlıyor. Ebeveynlerin çoğunun son yıllarda yaşanan ekonomik koşullar, alım güçlerinin yetersizliği gibi nedenlerden dolayı kurumsal olmayan markalara yöneldiğini belirten Medizane Kurucusu Can İmir; sağlıklı ve güvenilir ürünler bulmakta zorlanan ebeveynlerin pek çoğunda aldıkları ürüne karşı güvensizlik gözlemlediklerini söyledi. Bcycle by Gezenbebe, projeleriyle tamamen yenilenmiş, 2 yıl garantili premium ürünleri 2. el tercih eden ailelere sunmaktan oldukça mutlu olduklarını söyleyen İmir, bu sayede hem aile ve ülke ekonomisine hem de geri dönüşüme önemli katkı sağlanacağını ve Gezenbebe gücüyle, ailelerin ikinci eldeki güvenli limanı olacaklarını söyledi. Bu anlamda ürünlerimizi ulaşılabilir lüks olarak 360 derece yenileyerek kaliteyi ve konforu daha uygun fiyatla sunmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ