Futbol aşkına Mall of İstanbul’a

Mall of İstanbul 3 gün boyunca Babalar Günü’nü sürpriz hediyelerle dolu etkinliklerle kutluyor. 17-18-19 Haziran’da birbirinden eğlenceli etkinliklerle kutlanacak olan Babalar Günü’nde Mall of İstanbul’da hediyeli penaltı müsabakaları düzenlenecek. Media Markt’ın kuracağı kaleye baba ve çocuklar penaltı atışı yaparak gol atmaya çalışacak. Penaltı atışlarında başarılı olanlar sürpriz hediyeler kazanacak. Ayrıca Avrupa Futbol Şampiyonası’na özel fotoğraf çekim alanları o günü ölümsüzleştirmek isteyen aileler için kurulu olacak.

Türkiye’nin en büyük Karagöz ve Hacivat’ı, müzik ve tiyatro

4 metrelik boyuyla Türkiye’de bir ilk olan dev Karagöz ve Hacivat kuklaları, 18 Haziran Cumartesi ve 19 Haziran Pazar günü saat 14.00’den 18.00’e kadar Mall of İstanbul’da bulunan Amfi Tiyatro’da kukla gösterisi düzenleyecek. Aynı gün kukla yapımının öğretileceği ‘Kukla Atölyesi’ de tüm Mall of İstanbul ziyaretçilerine açık olacak.  19 Haziran günü müzikli ve danslı Ramazan Korteji Mall of İstanbul ziyaretçilerine renkli anlar yaşatırken, saat 19.00’da usta oyuncu Haldun Boysan, Buket Dereoğlu, Ayfer Dinçer ve Barış Hayta’nın rol aldığı, günümüz mizahını geleneksel Türk tiyatrosuyla harmanlayan ‘İftardan Önce Şamata’ oyunu Amfi Tiyatro’da tüm ziyaretçilere açık olarak sergilenecek. Saat 19.00’da Erguvan Meydanı ve saat 20.00’de Food Court’ta ‘Seyr-i Müzik’, doğuyla batıyı harmanlayarak zengin bir Türk müziği dinletisi gerçekleştirecek.

Oynadıkça kazandıran sınırsız eğlence

Çocuklarıyla sınırsız eğlence yaşamak isteyenler 19 Haziran’da Moipark’ta hem doyasıya eğlenecek hem de hediye krediler kazanacak. Moipark’ın 30 Haziran’a kadar düzenlediği kampanyada 50 kredi alan 10 kredi, 100 kredi alan 21 kredi, 200 kredi alan 44 kredi hediye kazanacak ve eğlence ünitelerinde doyasıya kullanabilecek. Bunun yanında Moipark’ta bulunan hediye puanlı ünitelerden puan kazananlar birbirinden harika hediyeleri Moipark Carnaval’dan alabilecekler.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ