ebebek’ten şubat kampanyası

Bebek ve çocukların ihtiyaçları her geçen gün değişirken ebebek, ebeveynlerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Fisher Price Eğitici Köpekçik ve Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi pelüş oyuncakları oyun ile öğrenmeyi, ebebek mağazalarında, ebebek.com’da ve mobil uygulamasındaki satışlarıyla bir araya getiriyor

100’den fazla ilk kelimeyi, vücudun bölümlerini, renklerini, şekilleri ve daha fazlasını tanıtan pelüş oyuncaklar sayesinde ebeveynler, bebekleri ile eğlenceli vakit geçiriyor. Oyuncaklar aynı zamanda altı farklı özelliği sayesinde bebeklerin keşfetme, taklit etme, tanıma-öğrenme gibi becerilerinin gelişmesine de katkıda bulunuyor.

“Yaşa Göre Gelişim”

ebebek, Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisine sahip Fisher Price Eğitici Köpekçik ve Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi oyuncaklarıyla ebeveynlere, bebekleri için üç farklı seviyeden en uygun olanı seçme imkanı sunuyor. Farklı oyun seviyelerine sahip oyuncaklar, bebekler büyüyüp geliştikçe içerikleriyle bebeğin gelişimine uyum sağlıyor. Üstelik üç oyun seviyesinde de toplamda 75’in üzerinde ses, şarkı, melodi ve cümlenin bulunduğu oyuncakların ışıklı ve çok renkli kalpleri müzikle birlikte yanıp sönüyor. Kalbin yanı sıra oyuncakların el, ayak, burun ve kulakları da bebeklerin dokunuşlarına cevap verirken, oyuncakların üzerinde dokunarak etkinleştirilebilecek toplamda 5 etkileşim noktası bulunuyor. Oyuncaklardan duyulan temel sözcükler ve sesler bebeklerde merak uyandırırken, keşfetme dürtüleri de harekete geçiyor. Oyuncakların kurduğu eğlenceli cümleler sayesinde bebeveynler, basit soruları ve kelimeleri bebeklerine yönlendirerek, bebeklerinin renkleri bulma, sayma ve vücudun bölümlerini tanıma gibi yetilerinin gelişmesine katkıda buluyor. Bebeklerin kelime hazinesini geliştiren oyuncaklar aynı zamanda hayal gücünü kullanmaya, taklit oyunu oynamaya teşvik ediyor.

Fisher Price Eğitici Köpekçik ve Köpekçiğin Kız Kardeşi Şubat’ta indirimde online mağazasıyla Türkiye’nin 81 ilinde 7/24, fiziksel mağazalarıyla da 65 ilde ebeveynlerin ve bebeklerin yanında olan ebebek, ‘Geleneksel Şubat Kampanyası’ kapsamında her gün farklı ürün gruplarında yüzde 29 indirim uyguluyor. Ebeveynler Fisher Price Eğitici Köpekçik ve Köpekçiğin Kız Kardeşi’ni kampanya dahilinde tüm ay boyunca hem online hem de fiziksel mağazalardan indirimli fiyatlarla temin etme imkânı bulabilecek.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ