Disney ve Star Wars Tutkunlarına özel!

American Tourister’ın yeni koleksiyonu Palm Valley, maceracı gençleri Star Wars’un intergalaktik dünyasında heyecan verici bir yolculuğa çıkarırken, Disney’in vazgeçilmez karakterleri ile de nostalji ve eğlenceyi bir arada yaşatıyor.

Palm Valley, markanın geniş ürün yelpazesine son filmiyle izleyenleri büyüleyen ve yediden yetmişe herkesin hayranlığını kazanan Star Wars filminin unutulmaz karakteri Storm Trooper ve Disney’in en sevilenleri Minnie, Mickey ve Bambi’nin en orijinal hallerini de ekliyor.

Mavi, kırmızı ve yeşil’in en güzel tonlarını buluşturan, en yüksek American Tourister standartları ile üretilen Palm Valley koleksiyonu, çizilmeyi önleyen yüzeyi ile tıpkı filmlerindeki gibi her türlü maceraya hazır olduğunu kanıtlıyor. Hafifliği, kullanım kolaylığı ve benzersiz desenleri ile dikkat çeken seri, üç farklı boyutta kullanıcılara sunuluyor. Vintage desenlerin metalik görünüm ile desteklendiği valizler, American Tourister kalitesi ve estetikliğini bire bir yansıtıyor. İç astarı ile dışındaki desene uyum sağlayan valizler, zorluk çıkarmayan tekerlekleri ile de asla hızınızı kesmiyor!

Palm Valley koleksiyonu tasarımları ile çocukların yüzünü güldürürken, çocukların her ihtiyacını karşılayabilmesi, hafifliği ve sağlamlığı ile aileleri de tatmin ediyor ve sezonun en kullanışlı parçalarından biri oluyor. American Tourister’ın Palm Valley koleksiyonu, Samsonite ve Trunk&Co mağazalarında sizleri bekliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ