Disney Princess Collection by Koton

Renkli ve özel koleksiyonları ile hem çocukları hem de yetişkinleri prenseslerin stili ile buluşturan Koton, Disney ile yeni bir iş birliği yaparak çok özel iki koleksiyon hazırladı; Disney Princess Collection by Koton ve Disney Frozen Collection by Koton.

Küçük Denizkızı Ariel, Bella, Rapunzel ve Sindirella’nın hikayesine hayat veren Disney Princess Collection by Koton ve Elsa’nın stilini tasarımlarına taşıyan Disney Frozen Collection by Koton tasarımları Mart ayından itibaren Koton mağazalarında yerini alıyor.

Disney Prenseslerinin Stiline Uygun 33 özel tasarım

Disney Princess Collection by Koton ve Disney Frozen Collection by Koton, küçük prenseslerin gardıroplarını 33 farklı model ile renklendiriyor. Özellikle koleksiyonda tütüler ve t-shirtlere hareket getiren kolları püsküllü modeller çocukların favorisi olmaya aday.

Karlar Ülkesi’ne Özel Koleksiyon

13 farklı tasarımdan oluşan koleksiyon Karlar Ülkesi’nin en sevilen karakterlerinden Elsa’nın sihrinden ilham alıyor. Koleksiyonda Elsa’nın baskısının yer aldığı kolları fırfır detaylı elbiseler, Elsa’nın sihrini yansıtan pantolon ve aksesuarlar ön plana çıkarıyor.

Aksesuarlara prenses etkisi

Kız çocuklarının vazgeçilmezi aksesuarlar da Disney prensesleri ile masalsı bir havaya bürünüyor. Şapkalardan gözlüklere, çoraplardan ayakkabılara prenses stilini bütünleştirecek aksesuarlar arasında, özellikle tabanı ışıklı ayakkabılar iddialı ve ışıl ışıl bir görüntü yaratıyor.

Koleksiyonlar, prenseslerin sihirli dünyasına yetişkinleri de davet eden parçalar sunuyor. Disney prenseslerinin ikonik stilinden ilham alan tasarımlar, kendi tarzlarına prenses dokunuşu yapmak isteyenlere hitap ediyor.

Koleksiyonun en özel modelleri arasında prenseslerin izlerini taşıyan t-shirt tasarımları ve fırfır detaylarıyla hareketlendirilen pantolon ve bluz tasarımları yer alıyor.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ