Derslere renk katmaya ne dersiniz?

Okulların açılmasına sayılı günler kaldı. Çocukların derslerine renk katarak ödevlerini eğlenceli hale getirecek önerilerimiz var! Rengarenk kitap ayraçları evde ve okulda geçen anlara neşe katıyor. edding, kitaplarını kişiselleştirilmiş ayraçlarla renkli hale getirmek isteyenler için eğlenceli fikirler sunuyor. edding web sitesinde barış işaretinden Superman sembolüne kadar pek çok sembol ve motif yer alıyor. Bu işaretlerden hoşunuza gidenleri seçebilir, edding 1200 keçeli kalemleri ile gönlünüzce boyayabilir ve süsleyebilirsiniz. Kişiselleştirdiğiniz sembolleri ataşın üzerine yapıştırarak kitap ayracınızı hazır hale getirebilirsiniz! Üstelik keçeli kalemler artık pastel renklerde de mevcut. edding 1200 keçeli kalemlerin renk skalasında 6 yeni pastel renk eklendi.

Yeni renklerle yapabilecekleriniz bununla da sınırlı değil! Siz de çok yazanlardan ve yaratıcılığını konuşturanlardansanız, pastel renkleri kullanarak etrafınıza pastel enerji saçabilirsiniz. Örneğin kendinize özgü bir haftalık planlayıcı oluşturabilirsiniz. Haftalık planlayıcı yapımı için edding web sitesinde bulabileceğiniz planı yazdırıp, pastel renklerle gönlünüzce boyayabilirsiniz. edding’in pastel renkleriyle rengarenk tasarımlar sizi bekliyor!

50 yıldan fazla süredir ev, okul, hobi ve endüstri alanlarına yönelik kalemler üreten edding, kalemleriyle fikirlerin ve hayallerin görünür hale gelmesine imkân tanıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ