Danone Türkiye Sütlü Ürünler, en iyi işverenler listesinde!

Bugünün çalışma şartlarında kendimizi kıymetli hissediyor olmamız oldukça önemli. Mutlu ve aidiyet duygusu içerisinde çalıştığımız şirketlerde mesai kavramı anlamını yitirerek severek zaman geçirdiğimiz yerlere dönüşebiliyor. Peki, bu durumu kaç şirket başarıyla yerine getiriyor? Danone Türkiye Sütlü Ürünler, yıl boyunca gerçekleştirdikleri stratejileri doğrultusunda Great Place to Work Enstitüsü tarafından açıklanan “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2021” listesine girmeye hak kazandı. Kendilerini başarılarından dolayı tebrik eder, örnek olmaları açısından çalışmalarının devamını dileriz.

“Tek Gezegen. Tek Sağlık” vizyonu doğrultusunda yenilikçi insan kaynakları uygulamalarını hayata geçiren Danone Türkiye Sütlü Ürünler, Great Place to Work Enstitüsü tarafından açıklanan “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2021” listesinde yer aldı. Danone Türkiye Sütlü Ürünler, geçen Şubat ayında aldığı Great Place to Work Sertifikası’nın ardından en iyi işverenler arasına girme başarısını da gösterdi.

Danone Türkiye Sütlü Ürünler İnsan Kaynakları Lideri Tuğba Kebeci Umur, Türkiye’nin En iyi İşverenleri arasına girmelerinin temelinde yer alan stratejileri hakkında bilgi verdi. Umur, “‘Tek Gezegen. Tek Sağlık’ vizyonumuz doğrultusunda insanların ve gezegenin sağlığının birbirine bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu inancımız ışığında tüm insan kaynakları çalışmalarımızı, ‘İnsan ve Gezegen Odaklı Şirket Olma’ stratejimiz ile hayata geçiriyoruz. Stratejimiz altındaki dört ana başlığımız olan aile, gezegen, sağlık ve motivasyon odağı tüm İK stratejimizin temelini oluşturuyor. Yani çalışanlarımızın bizler için kıymetli olması kadar, ailelerini de şirket odağımıza alıyoruz. Sağlık misyonumuzu yalnızca ürünlerimizde değil çalışan haklarında da önemsiyoruz. Ayrıca doğaya, gezegene ve dünyaya katkı sağlıyor, kendi büyüdükçe çalışanlarını da her anlamda büyütebilen bir şirket olma hedefini taşıyoruz. Tüm bunların sonucunda önce Great Place to Work sertifikalı şirket olmamız, şimdi de Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasına girmemiz bizleri gururlandırırken, bu unvanları korumak adına bundan sonra yapacağımız çalışmalar için de güç ve enerji veriyor” açıklamasında bulundu.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ