Çocuklar için eğlenceli ve ücretsiz etkinlikler

Çocukların heyecanla beklediği ara tatil geldi. Şimdi ebeveynler bir hafta sürecek tatil döneminde çocuklarının keyifli zaman geçirebilmeleri için etkinlik araştırmasında. Sizlere 11-19 Kasım tarihleri arasında çocuklara özel hazırlanan ücretsiz katılım gerçekleştirebilecekleri eğlenceli etkinlik önerilerimiz var.

Ebeveyn ve çocukların keyifli zaman geçirdiği Akasya, Kasım ayı ve ara tatil boyunca merkezinde gerçekleştireceği etkinliklerle ailecek keyifli vakit geçirmeyi vadediyor. Akasya ortak alanda gerçekleşecek atölyelere saat 12.00, 14.00, 15.00, 16.00’da ücretsiz olarak katılım sağlanabilecek. Çocuklar; Ahşap Oyuncak Boyama, Robot Yapımı, Kuş Yuvası Boyama, Kışlık Bere Yapımı ve Midilli Yapımı gibi eğlenceli atölye programlarıyla eğlenirken öğrenecek. Ailecek keyifli vakit geçirmek isteyen ziyaretçiler için de aynı saatlerde ücretsiz gerçekleşecek ebeveyn katılımlı atölyelere yer veren Akasya, Bez Çanta Boyama, Tuval Boyama ve Cupcake Süsleme programlarıyla ara tatili unutulmaz kılacak. Saat 13.00 ile 17.00’de ve yine ücretsiz olarak seyredilebilecek Sihirbaz, Vantrolog, Kukla Şov, Bubble Şov gösterileri de çocukları eğlenceye doyuracak.

Kültür ve sanatın buluşma noktası Akasya Kültür Sanat, ara tatil programında yer alan interaktif tiyatro oyunlarıyla çocuklara farklı bir dünyanın kapılarını açacak. “Gergedanlar Krep Yiyemez” ve “Sihir Bakanı İllüzyon Gösterisi” programıyla Akasya Kültür Sanat, minik tiyatro severleri bir araya getirecek.

Ara tatil KidZania İstanbul’da Bilim Şenliği

Bu yıl KidZania İstanbul’da Bilim Şenliği etkinlikleri, ara tatil coşkusu ile birleşecek. Ziyaretçiler, Bilim Şenliği kapsamında gerçekleşecek etkinliklere katılmanın yanı sıra KidZania şehrindeki tüm aktivitelerde dilediklerini seçerek özgürce eğlenmenin tadını çıkaracaklar.

Atölye Programı:

11 Kasım Cumartesi / Ahşap Oyuncak Boyama

12 Kasım Pazar / Robot Yapımı

13 Kasım Pazartesi / Kuş Yuvası Boyama

14 Kasım Salı günü / Kışlık Bere Yapımı

15 Kasım Çarşamba / Midilli Yapımı

Gösteri Programı:

12 Kasım Pazar / Sihirbaz – Vantrolog Gösterisi

15 Kasım Çarşamba / Kukla Şov

19 Kasım Pazar / Bubble Şov

Ebeveynli Atölyeler:

17 Kasım Cuma / Bez Çanta Boyama

18 Kasım Cumartesi / Tuval Boyama

19 Kasım Pazar / Cupcake Süsleme

Akasya Kültür Sanat Programı:

11 – 12 Kasım 13.00 / Gergedanlar Krep Yiyemez

15 Kasım 13.00 / Sihir Bakanı İllüzyon Gösterisi

***Atölyeler kontenjanla sınırlıdır.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ