Çocuk odalarına özgür dokunuş!

Çocuklar yaşam alanlarını neredeyse kendileri belirler hale geldi. Son yıllarda dijital dünya içerisinde geniş yer bulan çocuklar, hobileri, ders çalışma alışkanlıkları, yemek düzenleri gibi birçok noktada kendileri söz sahibi olma isteği içerisindeler. Ebeveynler bu noktada çocuklarını belirli seviyede müdehalede bulunmalarına izin vererek kendilerine özgür bir yaşam alanı sağlamayı amaçlıyor. Peki bu durumda çocukların en uzun zaman geçirdiği odalarında neler yapabilirsiniz?

Özgür tasarımlar sunan Crocodily Kids Architect, küçük dokunuşlarla çocukların odasını kışa hazırlamak için size önerileri var.

Çocukların yaratıcılıklarını olumlu yönde etkilemek için tasarımlarını fonksiyonellikle buluşturan Crocodily, çocuk odasında yer alan tüm detaylara ürün gamında yer veriyor. Konsept yastıklardan yatak örtülerine, aydınlatma ürünlerinden perdeye, oyuncak kutularından çocuk halılarına kadar birçok aksesuarlar ve tekstik ürününü sıcak renkler ve desenlerle bir araya getirerek çocuklarla buluşturuyor.

Ebeveynler tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biri olan oyuncak kutuları, ahşap ve kumaş seçenekleriyle dağınıklığa çözüm sunuyor. Crocodily, hayvanlar ve doğadan ilham alınarak tasarlanan ve oyun objesine de dönüşebilen konsept yastıklar, canlı renkleriyle çocuk odalarına eğlence katıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ