Bebeklikten Yetişkinliğe: Cerebral Palsy

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan ““Prof. Dr. Hıfzı Özcan 9. Uluslararası Katılımlı Cerebral Palsy ve Gelişimsel Bozukluklar Kongresi” Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı- Cerebral Palsy Türkiye tarafından 24-26 Şubat tarihlerinde Sabancı Center’da gerçekleştirilecek.

Çocukluk döneminde en sık görülen fiziksel engellilik durumu olan Serebral Palsi için kuruluşunun 50.yılında Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı – Cerebral Palsy Türkiye, bilinçlendirme ve aynı zamanda bilimsel gelişmeleri sunmak için kampsamlı çalışmalarını devam ettiriyor. Dokuzuncusu düzenlenecek olan “Cerebral Palsy ve Gelişimsel Bozukluklar Kongresi”nin bu yılki teması, “Bebeklikten Yetişkinliğe: Cerebral Palsy” başlığı kapsamında Çocuk Nöroloğu Doç. Dr. Semih Ayta’nın kongre başkanlığında gerçekleştirilecek.

Kongre katılımcılarının tıp doktoru, uzman, öğrenci ve aile olmak üzere dört farklı kategoriye ayrılan kongreye dair ayrıntılı bilgi, bilimsel program ve kayıt işlemleri için www.cerebralpalsy2023.org sayfasından erişim sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ