Avrupa’nın en büyük Starbucks mağazası Kadıköy’de

Starbucks, İstanbul’un en merkezi ve hareketli semtlerinden Kadıköy’de Avrupa’nın en büyük ve ilk beş katlı mağazasını açtı.

Boğaz manzaralı eşsiz terası ve bin metrekarenin üzerindeki geniş alanıyla kahve tutkunlarını ağırlayan Starbucks Kadıköy Çarşı Mağazası.

Kadıköy rıhtımında, tarihi Kadıköy çarşısını arkasına alan eşsiz konumu, boğaz manzaralı terası ve 1000 metrekarelik geniş alanıyla Avrupa’daki en büyük Starbucks mağazası unvanına da sahip olan Starbucks Kadıköy Çarşı Mağazası, misafirler tarafından büyük ilgi gördü.

Kadıköy’ün ruhu ve kendine has karakteri ön planda…

Anadolu Yakası’nın en eski yerleşim birimlerinden biri olan Kadıköy’ün ruhuna uygun olarak yenilenen mağaza iç dizaynı ve barındırdığı dekoratif sanat çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Mağaza; sokak çalgıcılarıyla, sanatçılarıyla geniş bir kitleye hitap eden Kadıköy’ün kendine has özelliklerini ve kozmopolit yapısını misafirlerine de hissettiriyor. Gerek arkadaşlarla sohbet etmek, gerekse huzurlu bir ortamda kitap okumak veya çalışmak isteyenlerin uğrak noktası olan Kadıköy Starbucks mağazası, şimdi bu misyonunu daha çok misafiri ağırlayarak sürdürmeyi amaçlıyor.

2007 yılında Türkiye’nin 62. Starbucks mağazası olarak kahve severleri ağırlamaya başlayan tek katlı Kadıköy Çarşı mağazası, 2012 senesinde kahve severlerin yoğun ilgisine karşılık vermek için yenilenerek 2 katlı hale getirilmişti. Sosyal aktiviteleri, sanatçıları ve hareketli yaşam tarzına sahip Kadıköy’de vazgeçilmezler arasına giren Starbucks, boğaz manzaralı terası, 2 farklı katta hizmet veren barı ve kahveleri, lezzetli yiyecek çeşitleri, güler yüzlü, kaliteli hizmet anlayışıyla Kadıköy’de ideal bir ortam sunmaya devam ediyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ