Anne kahvesi, Kahve Limanı’ndan

Kahveyi Keşfetmeye Bu Limandan Başlayın’ sloganı ile yola çıkan ve Eminönü, Tramp Towers, Eyüp, İTÜ yerleşkesinde şubeleri bulunan Kahve Limanı, annelerin, anneler gününü kahve ile kutlayacak.

Kahve Limanı, özel olarak Etiyopya’dan getirilen ve bu sıcak yaz aylarına özel soğuk olarak servis edilen kahvesi ile annenizi ağırlamaya hazırlanıyor.

Kahve Limanı Kahve Danışmanı Kemal Kitapçı, “İnsanların hayatlarında kahvenin özel bir yeri olduğunu söyleyerek, ‘Kahve bizim işimizdir. Kahvelerimizi özenle seçip kahveseverlere sunmak da görevimiz’ diye konuştu. Kitapçı, anneler günü’nde annelere özel indirimleri ile hizmet vereceklerini dile getirdi.

Dünya Kahvelerini deneme şansı

Kahve Limanı, sunduğu birbirinden farklı kahve çeşidi ile Anneler Günü’nde size hak ettiğiniz kahve deneyimini yaşatmaya hazır. Guatemala’dan Yemen’e, Brezilya’dan Etiyopya’ya birçok ülkeden çekirdek haliyle getirilen kahve, Kahve Limanı’nın kendi makinelerinde kavrulduktan sonra, özel demleme teknikleriyle demleniyor ve size mükemmel bir damak zevki yaşatıyor. Dahası, Kahve Limanı’nda dünyanın dört bir yanında ün yapmış yöresel kahve çeşitlerini deneme fırsatı da mevcut.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ