Ailece derin suları keşfetme zamanı!

Eğer siz de yaz bitmeden derin sulara dalıp denizaltının gizemli dünyasını keşfe çıkmak istiyorsanız mutlaka Decathlon mağazalarına uğrayın ve su sporları markası Tribord’un ürünlerine göz atın!

Ülkemizde gitgide yaygınlaşan dalış sporuna başlamak ve yaz tatillerinizi su altı dünyasını keşfederek geçirmek istiyorsanız, amatör ya da profesyonel, dalarken ihtiyaç duyabileceğiniz her tür su altı keşif ve dalış ekipmanını Decathlon mağazaları ve Decathlon’un online satış sitesinde uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Rahat bir yaz için öneriler!

Kayaların üstünde rahat yürüyebilmeniz için özel olarak tasarlanan ayakkabılardan, itme gücünü konforla birleştiren paletlere, su altı keşfi için ısı yalıtımlı-hareket serbestliği sağlayan sörf ve dalış kıyafetlerinden, maksimum görüş kalitesi için su damlası şeklinde cam kesimli konforlu ve su geçirmez profesyonel dalış maskelerine; derin suları keşfetmeniz için ihtiyacınız olan tüm ürünler Decathlon mağazalarında.

Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden Red Dot ‘En iyi ürün tasarım ödülü”nü kazanan ve Decathlon Innovasyon Ödülleri birincisi de olan Tribord Easybreath maskeyle artık su altında da karadaymışcasına kolay nefes alabileceksiniz. Bu yenilikçi maskenin geniş yapısı sayesinde 180° görüş açısına ve çift airflow sistemiyle buğulanma karşıtı camlara sahip olacaksınız. Suyun maskenin iç kısmına girmesini engellemek için Easybreath, dalındığında maksimum koruma sağlayan bir mekanizma bulunduruyor. Tribord Easybreath maskeyle bu yaz su altı dünyasını keşfetmek çok zevkli ve rahat olacak!

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ