2024’ten beklentimiz; mutluluk

Bir takvim yılının daha sonuna geldik ve her yıl Aralık sayımızın editör yazısını hazırlarken ilk aklıma gelen “Zaman ne hızlı geçti” cümlesi oluyor. 2023 yılını Kahramanmaraş merkezli ve 11 ilimizi etkileyen hepimizi derinden yaralayan ve kayıplar verdiğimiz deprem felaketiyle başladık. Neredeyse üzerinden bir yıl geçecek olmasına rağmen depremden etkilenen birçok bölgede depremin derin izleri hala duruyor. Bizler bu süreçte vatandaş olarak elimizden gelen desteği vermemizin yanı sıra haber çalışmalarımızda da bilgiye ihtiyacı olan ebeveynlere bir cümle dahi yararlı olabildiysek ne mutlu bizlere. Buradan tekrar hatırlatmak isterim ki; uzman görüşü konusunda ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgi için ben ve Bebek Muhabbeti Dergisi ekibimle iletişime geçebilirsiniz. Tek bir kişi dahi olsa ihtiyaç duyulan faydalı bilgiyi uzmanından alıp sizlere ulaştırmak bir yayıncı olarak bizlerin sorumluluğu altında. Sosyal medya hesaplarımızdan veya mail olarak bizlere yazmaktan lütfen çekinmeyin… Bebek Muhabbeti Dergisinin yola çıkış hikayesi “faydalı bilgiyi alanında uzman hekimlerden alıp, ihtiyaç duyan ailelere ulaştırmak”

Deprem sonrası seçimler, sonrasında ekonomideki ani değişimler yazın nefes aldırmayan sıcaklar, geçtiğimiz aya kadar İstanbul özelinde yaşanan kuraklık nedeniyle karşı karşıya olduğumuz susuzluk problemi, dış ülkelerde yaşanan savaşlar ve çocuk ölümleri derken 2023 yılı her açıdan bizleri 1 takvim yılında 10 yaş büyüttü diyebiliriz. Ancak yeni yıl her zaman umutların ve ümitlerin başlangıcı olarak kabul edilir. Bizler de 2024 yılının herkese mutluluk ve sevinçler getirmesini en önemlisi de dünyanın hiçbir yerinde çocukların ölmemesini dileyerek karşılıyoruz…

Aralık sayımızda tüm haberlerimizi Bebek Muhabbeti okuyucularımız için özel olarak hazırladık. Henüz yılbaşı akşamı için program yapmadıysanız ve sevdikleriniz için hediye arayışınız devam ediyorsa, yılbaşı hediye ve otel rehberimize bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sağlık, mutluluk ve huzurla gelecek bir yıl olması dileğiyle….

Şeyma TAŞKIRAN

Genel Yayın Yönetmeni

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ