Yeni yılda duygularınızı harekete geçirin

Kokular insanı bulunduğu yerden bambaşka noktalara yolculuğa çıkarabilir. Bu nedenle herkesin kendine özel bir kokusu vardır. Peki sizin seçiminiz baharatlı mı, yoksa çiçekli mi? Caudalie’nin Fresh Fragrance parfümlerinden The Des Vignes ve Figue De Vigne ile duygularınızı harekete geçirin ve yeni yılı hafızalara kazınacak kokularla karşılayın…

The Des Vignes

The Des Vignes içerdiği beyaz misk, portakal çiçeği özü ile romantik ve büyüleyici bir etki bırakıyor. Yasemin ve zencefil notaları ile yenilenmiş hissedeceksiniz. Kendinizi güneşin üzüm bağlarının üzerinden battığı bir akşamda hayal edin… Gecenin mavi ve beyaz ışıkları arasında ki o muhteşem andan, şafak vaktinden ilham alınarak tasarlanan bu eşsiz parfüm ile sizde yeni yıla muhteşem hissederek girin.

Mor üzümlerin bal ve taze bitki özleri ile birleşmesi gençlik ve masumiyetin dokunuşu ile dengeleniyor. Alt notalarda; beyaz misk, yumuşak ağaç… Orta notalarda yasemin ve zencefil… Üst notalarda ise bergamot, mandalina ve zencefil ile etkileyici olmanın keyfini çıkarın.

  • Beyaz Misk
  • Portakal çiçeği özü
  • Zencefil

Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 85 TL’dir. (50ml)

Figue de Vigne

Yeni yıla incir, narenciye ve odunsu notaların eşsiz uyumu ile merhaba deyin… Kışın üşüten ve puslu günlerine inat, taptaze meyve bahçelerinin insanın içini ısıtan atmosferini üzerinizde taşıyın. Figue de Vigne parfümü ile hiç unutamayacağınız bir yıl olsun.

Alt notada odunsu aroması ile beyaz sedir yer alıyor. Bir tutam güve otu ve kakule de kokunun şaşırtıcı ve canlı sürprizlerinden. Kokunun kalbinde ise incir yapraklarının yarattığı eşsiz his bulunuyor. Bulgar Gülü ise kokuya çiçeksi bir dokunuş ekleyerek parfümün feminen ve baştan çıkartıcı yanını öne çıkarıyor.

  • İncir yaprağı
  • Beyaz sedir
  • Bergamot

Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 85 TL’dir. (50ml)

Caudalie yalnızca yetkili eczanelerde satılır.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ