Yeni İpana 3 boyutlu beyazlık

Dişler kendinizi tanıtırken vücudunuzda ilk dikkat çeken bölgedir. Bu nedenle diş bakımı ve sağlığı oldukça önemlidir. Sağlıklı diş ve diş etlerinin getirdiği bembeyaz bir gülümsemeye sahip olmak; kendinize olan güveninizi arttırmaya ve çevrenizdeki insanlar üzerinde daha iyi bir izlenim bırakmanıza yardımcı olur. Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markasıdünyada sahip olduğu en gelişmiş beyazlatıcı diş macununu İpana markasıyla Türkiye’ye geliyor.Bembeyaz ve etkileyici bir gülüş için İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe ailesinin şimdiye kadarki en güçlü üyesiyle tanışmaya hazır mısınız?

P&G’nin dünya pazarına sunduğu en gelişmiş beyazlatıcı diş macunu olan yeni İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Perfection, 3 Boyutlu Beyazlık ailesinin en ileri ve etkili beyazlatıcı diş macunu teknolojisini içeriyor. Perfection diş macunu sadece 3 günde yüzey lekelerini %100’e kadar yok ediyor. Ayrıca içeriğindeki özel WhiteLock teknolojisiyle diş yüzeyinde koruyucu bir kalkan oluşturarak yeni oluşabilecek lekelere karşı uzun süreli koruma sağlıyor. Üstelik bunları yaparken diş minesine hiç bir zarar vermiyor.

Yeni İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Perfection yüzey lekelerinin tamamını yok etmek için bir dual silika sistemi, güçlü ve sağlıklı dişler için sodyum florür, lekeleri yok etmek ve dişleri yeni lekelere karşı korumak üzere eriyebilir mikro aktif taneciklere sahip özel bir Polifosfat teknolojisi içeriyor. Aynı zamanda hafif bir kalkan oluşturarak yeni lekelere karşı koruma sağlıyor ve dişlerde pürüzsüz bir temizlik hissi bırakıyor. Dişler, İpana’nın en gelişmiş beyazlatıcı diş macunu kullanıldığında uzun süre daha beyaz olmakla kalmıyor*, ayrıca fırçalama sona erdikten sonra uzun bir süre dişin üzerinde kalan diş minesi kalkanı sayesinde diş minesi aşınması ve tartar oluşumuna karşı da korunuyor.

*sadece diş macunu ile karşılaştırıldığında, yüzey lekelerinin temizlenmesi aracılığıyla

Tavsiye edilen satış fiyatı 14,90 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ