Yazın da korunan ve nemli bir cildin için Avon Sun+

Güneş ışınlarının zararlı etkisini artık bilmeyen yok. Bu nedenle sizde bronzlaşırken sağlığınızı öncelikli tutmayı unutmayın. Yaz aylarına sayılı günler kaldı, size korurken bronzlaştıracak Avon’dan Sun+ serisi hakkında yeni bilgilerimiz var. Avon’un güneş ürünlerini içeren Sun+ serisi, yaz ve tatil hazırlığı yapanlara güneşin zararlı ışınlarından korunurken hoş bir bronzluk kazandırıyor. Seride düşük, orta ve yüksek seviyeli koruma sağlayan güneş losyonu ve spreylerin yanı sıra çocukların hassas ciltlerine özel ürünler, güneş sonrası bakım ürünleri ve güneşsiz bronzlaştırıcılar yer alıyor.

Koruyucu Güneş Losyonu SPF 50, kolayca emilen ve açık cilt tonlarına uygun koruma faktörü ile güneş, tuz, klor ve sıcağın etkilerinden yüksek derecede koruma sağlıyor. Serinin dikkat çeken ürünlerinden biri olan hassas yüz ve vücutlar için suya dayanıklı formülüyle Yüz ve Vücut İçin Güneş Losyonu SPF 50, cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı anda yumuşatıyor ve zarar görmesini önlüyor.

Günlük kullanıma uygun Yüz İçin Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi SPF 50, güneş koruması ve yaşlılık belirtileriyle mücadeleyi tek bir üründe birleştiriyor. Çabuk Kuruyan Transparan Güneş Spreyi SPF 30, cildin kurumasını önleyen nemlendirici formülün cilde kolayca uygulanmasını sağlıyor.

Güneş sonrasında cilde ihtiyaç duyduğu nemi sağlayan, soyulmalara karşı önlem oluşturan ve cildi rahatlatan Aloe İçeren Ferahlatıcı Güneş Sonrası Losyonu ise, bronz görünümün uzun süre kalıcılığına destek oluyor.

Derma 360 teknolojisiyle korunmuş ve nemli bir cildin gücünü keşfetme imkanı sunan Avon Sun+ serisi, suyun içinde 80 dakikaya kadar etkili bir formüle sahip. İçeriğindeki antioksidanlarla çevresel zararlara karşı koruyan ürünler aynı zamanda cildi nemlendirerek yumuşatıyor.

Avon Sun+ serisi ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve kolayca satın almak için www.AVON.com.tr adresini ziyaret etmek veya AVON Satış Temsilcileri ile iletişim kurmak yeterli.

Avon Sun+ Koruyucu Güneş Losyonu SPF 50, 150 ml, Kampanya fiyatı – 21,50 TL

Avon Sun+ Yüz ve Vücut İçin Güneş Losyonu SPF 50, 150 ml, Kampanya fiyatı – 20,95 TL

Avon Sun+ Yüz İçin Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi SPF 50, 50 ml, Kampanya fiyatı – 16,75 TL

Avon Sun+ Çabuk Kuruyan Transparan Güneş Spreyi SPF 30, 150 ml, Kampanya fiyatı – 16,75 TL

Avon Sun+ Aloe İçeren Ferahlatıcı Güneş Sonrası Losyonu, 400 ml, Kampanya fiyatı – 12,95 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ