Watergarden İstanbul’da çocuklara özel meslek atölyeleri

Açıldığı günden itibaren alışverişi keyifli hale getirmeye başlayan Watergarden İstanbul, benzersiz deneyimler yaşamanızı sağlayacak bir ortam oluşturdu. Ziylan Gayrimenkul’un yatırımı Watergarden İstanbul, “Hayata Yepyeni Bir Tat” sloganıyla yaşamımıza lezzet, eğlence ve keyif katmaya devam ediyor.

Birbirinden farklı etkinlikleriyle dikkat çeken Watergarden İstanbul, şimdi de çocuklar için meslek atölyeleri etkinliği düzenliyor. Minik pilotlar, minik itfaiyeciler, minik doktorlar ve minik bilim insanları atölyelerinin ortak bir alanda kurulacağı etkinlik 17 Aralık – 15 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Minik pilotlar, eğitmenler eşliğinde bambaşka bir uçak yolculuğu serüveni yaşarken minik itfaiyeciler, yangın anında yapılması gerekenler, alınması gereken önlemlerle ilgili bilgilendirilecek ve atölye etkinliği gerçekleştirecekler. Minik doktorlar, insan vücudunu tanıyacak, doktorluk mesleği ile ilgili oyun oynayacaklar,  minik bilim insanları ise bilim adamı önlükleriyle deneyler yaparak eğlenerek öğrenmenin tadına varacaklar.

Atölyeler için özel olarak oluşturulan alanlarda her saat diliminde 10’ar çocuk alınarak gerçekleştirilecek etkinliklerde saat başı 40 çocuk; hem keyifli vakit geçirecek, hem de meslekleri yakından tanıma fırsatı yakalayacak.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ