Türk Kahvesi keyfini ikiye katlayın

Türk kahvesi vazgeçilmezim diyenlerden misiniz? Son yıllarda ülkemizde kahve kültürü oldukça geniş bir yelpazeye taşındı. Bu nedenle geleneksel Türk kahvesinin yerini telaffuzu zor ancak içimi tat veren bir çok kahve çeşidi aldı. Ancak tüm bunlara rağmen Türk Kahvesi birçok kişi için hale ilk sırada yer alıyor.

Eskiden özellikle kalabalık misafirlerin olduğu zamanlarda kahve pişirmek neredeyse eziyet sayılırdı. 4 kişiden fazla pişirilen kahvelerde bekleme sabrının azalmasıyla ocağın altı sonuna kadar açılır ve sonuç olarak ya kahve taşar ya da lezzeti istediğimiz gibi olmazdı. Keyif için içilen kahve bu sefer eziyete dönüşür ancak hiç bir zaman da vazgeçilmezdi. Teknolojinin hayatımızın her noktasına girmesiyle, kahve keyfimiz de ikiye katlandı diyebiliriz.

Karaca markası Türk Kahvesi severler için yeni ürünü Hatır’ı satışa çıkardı. Ergonomik kullanım kolaylığı sağlayan Hatır, küçük boyutu mutfak ve ofislerde az yer kaplıyor, çift akış ağzı sayesin sağ ve sol elini kullananları zorlamıyor ve rahatça temizlenebiliyor. 5 fincana kadar tek seferde kahve yapabilme özelliği bulunan Hatır ile kahvenin 40 yıl hatırı devam ediyor.

 

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ