TeknoSA’da Tsum Tsum çılgınlığı

bazı oyuncakların sevilmesi için yaş aralığı yoktur. Çocukluğunuzda severek oynadığınız bir oyuncağı yıllar sonra arabanızın aynasına asabilir ya da ofisinizde çalışma masanıza süs olarak yerleştirebilirsiniz. İşte şimdi size dünyayı saran yeni bir çılgınlıktan bahsedeceğiz.

TeknoSA, Tsum Tsum çılgınlığını Disney Collection ile Türkiye’ye taşıyor. Sevilen pek çok Disney, Pixar, Marvel ve Star Wars karakterlerini eğlenceli bir tasarımla birleştiren Tsum Tsum peluş oyuncaklar, 7’den 70’e herkesin favorisi olacak.

İsmi, Japonca’da “üst üste yığmak” anlamına gelen “tsumi” kelimesinden türetilen ve 2013 yılında Disney tarafından ilk kez Japonya’da piyasaya sunulan Tsum Tsum peluş oyuncaklar, yuvarlak formları sayesinde üst üste dizilerek piramit şeklinde saklanabiliyor. Japonya, Amerika, Paris ve Güney Kore’de trend olan dünyanın dört bir yanındaki koleksiyoncular tarafından da büyük ilgi gören Tsum Tsum peluş oyuncaklar, onlarca karakter ve farklı boy seçenekleriyle TeknoSA’da satışa sunuluyor.

Mickey ve Arkadaşları, Disney Prenses, Karlar Ülkesi, Winnie the Pooh, Kaptan Amerika, Örümcek Adam, Iron Man, Hulk, Thor ve Star Wars gibi sevilen Disney ve Pixar hikaye ve karakterlerinden oluşan Tsum Tsum peluş oyuncaklar, 31 ildeki 70 TeknoSA mağazasında ve online alışveriş platformu teknosa.com’da çocuklar ve ailelerini bekliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ