Syoss ile güçlü saçlar

Saçlar, kadın güzelliğinin en değerli, en özel ve en önemli parçası… Dolayısıyla gür saçlar, kadınların özgüveni üzerinde de büyük rol oynuyor. Herhangi bir nedenle saçlarında kayıp yaşayan kadınlar, enerjisini, ışıltısını ve kendine olan güvenini de kaybediyor. Henkel tarafından geliştirilen yeni Syoss Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Saç Kremi serisi, yüksek etkili bitkisel kök hücre özlü formülüyle saç köklerini, tellerini ve uçlarını güçlendirerek saç dökülmesini % 95’e kadar azaltıyor. Her gün kuaförden yeni çıkmış gibi güçlü saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor.

SYOSS Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Dökülmeye eğilimli kırılgan saçlar için geliştirilen Syoss Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, bitkisel kök hücre formülü ile saç köklerini ve dokusunu yeniden yapılandırıyor. Ürün, fiber dayanıklılık ile saç uçlarını güçlendirip, koparak gerçekleşen saç dökülmelerinde saç kremi ile birlikte %95’e kadar azalma sağlıyor.

 

SYOSS Saç Dökülmesine Karşı Saç Kremi

Saç dökülmelerini %95’e kadar azaltmada profesyonel performans gösteren Syoss Saç Dökülmesine Karşı Saç Kremi, bitkisel kök hücre formülü ile fark yaratıyor. Ürün, saç köklerine direkt etki ederek kökten uca güçlendirilmiş saç telleri yaratıyor. Kullanım sırasında ürünü saç uçlarına uygulamanız ve durulamanız öneriliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ