Sıcaklardan kurtaracak öneri

Conti, sizi yazın en sıcak günlerini yaşadığımız şu günlerde ferahlatıyor. Conti en sağlıklı serinlik için 2 farklı vantilatör seçeneği sunuyor. “Yazın En Havalı Ürünleri” olan Conti Toldo ve Windy Vantilatörler bulundukları her ortama serin bir konfor sağlıyor.

Conti Toldo Vantilatör ortamı serinletirken, havayı eşit üfleme özelliği sayesinde sağlıklı bir serinlik veriyor. 3 farklı üfleme hızı seçeneği ile dilediğiniz serinliğe kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Sessiz çalışma özelliği ve titreşimi önleyen ağır yuvarlak ayağı ile serinlerken gürültü yaşamıyorsunuz.

Conti Windy Vantilatör, portatif olma özelliği ile pervaneli fan kısmı gövdesinden çıkarılarak masa üstünde, ayakta ya da duvarda rahatlıkla kullanılabiliyor ve ergonomik yapısıyla çok seviliyor. Ofis ortamlarına da son derece uygun ileri teknoloji ürünü Windy Vantilatör, tüm profesyonellerin yaz aylarını, rahat bir çalışma ortamında geçirmesine olanak sağlıyor.

Conti, yaygın ve güvenilir teknik servis ağı ile Türkiye’nin her tarafında satış sonrasında da ideal bir hizmet sunuyor.  Conti’yi seçkin elektronik mağazalarında bulabilirsiniz.

Toldo Ürün Fiyatı: 101 TL

Windy Ürün fiyatı: 143 TL

İlginizi çekebilir

JOIN THE DISCUSSION