Shiseido’dan Full Lash Serum

Her kadın doğal bir görünüme sahip olmak için küçük makyaj dokunuşları yapar. Doğal bir görünüm için kirpikleri ön plana çıkarmak nedeyse ilk kurallar arasında bulunuyor. Son yıllarda, kısa veya seyrek kirpiklere sahip kadınların önemli bir çoğunluğu takma kirpiklere başvuruyor. 3 ay gibi uzun süreli kullanılan takma kirpiklerin yanı sıra gündelik kullanım için de ürünler mevcut. Ancak, kısa süreli bir güzellik için gelecekte ihtiyacınızın olacağı kirpiklerinize zarar verdiğinizi hiç düşündünüz mü? Takma kirpiklerin çıkartılması aşamasında her ne kadar titiz davranılsa da kendi kirpiklerinizde kayıplar yaşanır. Bu nedenle son başvuracağınız yöntemi ilk olarak denememekte fayda var.

Güzellik tutkunlarına müjde! Shiseido, muhteşem bakışlara sahip olmak isteyen kadınlar için ‘Full Lash Serum’u yarattı!

Hem kirpikler hem de kaşlar için kullanılabilen Full Lash Serum ile, kirpikler daha uzun ve gür, kaşlar ise daha dolgun görünüyor.

Özel formülü sayesinde Full Lash Serum kirpik ve kaşları kökten uca besleyerek, büyüme hızlarını artırıyor. Böylece kirpik ve kaşların hacmi artarak, daha uzun görünümlü hale geliyor. Özel aplikatörü sayesinde de uygulama kolaylığı da sağlayan ürün, düzenli kullanım sonrasında sizleri oldukça mutlu edeceğe benziyor.

Serum, sabah akşam-düzenli kullanıldığında kirpiklerin ve kaşların daha sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı oluyor.

Fiyatı: 125 TL

İlginizi çekebilir