Samsung Gear S3

Yeni yıl hediyenizi henüz seçmediyseniz, size eğlenceli bir önerimiz var. Samsung’un yeni akıllı saati Gear S3 ideal bir yılbaşı hediyesi seçeneği olarak öne çıkıyor. Samsung Gear S3, her kişinin kendi tarzını yansıtabileceği bir akıllı saat olarak sevdiklerinizin kendisini özel hissetmesini sağlıyor.
Macera tutkunlarından ilham alan Gear S3 frontier, tasarım ve fonksiyonu harmanlayan dayanıklı tarzıyla güçlü bir dış görünüme sahipken, Gear S3 classic ise ikonik saatlerde bulunan minimalist ve zarif tarzı yansıtıyor. Her iki versiyon da ince bir işçilik ile tüm detaylarına büyük bir özen gösterilerek tasarlandı. 22mm’lik standart kayış boyutuna uygun olması nedeniyle Gear S3, kullanıcılara farklı kayışları kullanma özgürlüğü sunuyor.
Gear S3, analog saat görünümü ile birlikte; hoparlör, GPS, barometre ve hızölçer gibi donanımlar sayesinde, kullanıcılarına standart bir saatten çok daha fazlasını sunuyor.
Dahili GPS, kullanıcıların doğru bir şekilde günlük fitness faaliyetlerini izlemesini sağlarken; barometre ve hızölçer, kullanıcıların rakım ve atmosfer basıncından hava durumundaki ani değişikliklere, kat edilen mesafeye ve hıza kadar bir çok değişkeni takip etmesine imkan tanıyor. Dahili hoparlör ile de kullanıcılar, sesli mesajlarını etkinleştirebiliyor ve favori müzik parçalarını dinleyebiliyor.
Gear S3 ile uyumlu, 11 binin üzerinde akıllı saat uygulaması bulunuyor. Çok sayıdaki fitness, müzik, haber, oyun ve gezi uygulamaları, Gear S3 ile birlikte tüketicilere dengeli, sağlıklı ve keyifli bir yaşam vadediyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ