Philips Viva El Blender Seti

Yaptığınız kekin içinde kendini belli eden cevizler, çorba diye yola çıkılıp püreye dönen tarifler, iyi karışmadığı için yemeğin içinde her biri ayrı telden çalan malzemeler… Philips Viva El Blender Seti ile tüm bunlar geride kalıyor.

Philips el blenderi farklı hız ayarı seçenekleri, mikser ve mutfak robotu aksesuarlarını bir arada sunarak çorba, dip soslar ve shake’ler gibi favori yiyecek ve içeceklerinizi ev yapımı şeklinde hazırlamanızı sağlar. Turbo işlevi sayesinde en sert malzemeleri bile kesebilirsiniz. 20 farklı hız ayarı sayesinde el blenderinizin hızını farklı malzemeler için özel olarak ayarlayabilirsiniz. Philips el blenderinin ikili mikser aksesuarı sayesinde krema, yumurta akı, mayonez ve daha fazlasını çırpabilirsiniz. Yaz mevsimine hazırlık amacıyla detokstan detoksa koşulan şu bahar günlerinde formunuzu Philips Viva serisi ile yaratacağınız harika lezzetlerle koruyabilirsiniz.

Zamanın kıymetini bilin!

Zamanın paradan daha değerli hale geldiği günümüzde, Philips Viva serisi ile mutfakta saatler geçirdiğiniz günler geride kalıyor. Philips Viva serisi el blenderinin kompakt bıçak aksesuarı ile et, baharat, kuruyemiş, peynir, çikolata ve soğanları saniyeler içerisinde doğrayabilirsiniz. Ayrıca kullanım sırasında el blenderini kolay bir şekilde hareket ettirmenize yardımcı olan güvenli kavramayı sunan ergonomik yumuşak tutma sapına sahiptir. Mikser aksesuarı ile krema, yumurta akı, mayonez gibi malzemeleri çırpan Philip Viva Serisinin tüm aksesuarları, kolayca bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

Philips Viva Serisi, Philips HR1335 ve Philips HR 1337 modelleri ile mutfakta engel tanımayanları, perakende satış noktalarında bekliyor.

Philips HR1335 / Tavsiye edilen satış fiyatı: 249,99 TL

Philips HR1337 / Tavsiye edilen satış fiyatı: 299,99 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ