Parıltılı bir yıla başlayın

Bakımlı, kalıcı ve dikkat çeken dudaklar için size bir önerimiz var. Biz Couleurs by Qnet’in mercan tonlarındaki yeni rujunu deneyimledik ve dudağımızda fazlalık yaratmamasından dolayı ne zaman tazeleme ihtiyacı duysak, ilk sürdüğümüz andaki gibi dudağımızda kaldığıyla karşılaşmamız bizi şaşırttı. Rengi, kalıcılığı ve hafifliği konusunda bizi oldukça memnun etti.

Yeni yılın vazgeçilmezi kırmızı rujlar ve allıklar, pastel ve toprak tonlarından oluşan farlar ile makyajınıza renk katan Couleurs by QNET, kış aylarında teninize doğal görünüm sağlayan tatlı pembe allık ile kusursuz bir makyaj deneyimi sunuyor. Geniş renk yelpazesine sahip Couleurs by QNET’in Aralık ayında ön plana çıkan tonlarından Mercan Parıltısı rujları yeni yılda ilk bakışta dikkatleri üzerine çekmenize yardımcı olacak. Geçen senenin en sevilen renklerini bir arada bulacağınız Parlayan Yıldız farı ise yeni yılda makyajın vazgeçilmez renklerinden olmaya devam edecek.

Ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmeyen QNET markası Couleurs by QNET “Animal Testing Declaration” belgesini taşıyor.

Couleurs ürünlerine ulaşmak isteyenler, e-ticaret platformunu ziyaret ederek, hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişlerini yapabiliyor. QNET, yılbaşında ışıltısıyla büyülemek isteyenleri bekliyor

Couleurs by QNET, Mercan Parıltısı

Tek sürüşte istenilen renge ulaşmanızı sağlayan Couleurs by QNET ruj, mercan tonlarındaki Mercan Parıltısı ile dudaklarınıza doğal bir canlılık katıyor. Rujunuzun ince dokunuşlu yapısı ve kalıcı formülü gülüşünüze tüm gün renk katarken, dudaklarınızın ihtiyaç duyduğu nemi kazanmalarına destek oluyor.

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 26 TL

Couleurs by QNET, Parlayan Yıldız Göz Farıcouleurs-by-qnet_53

Couleurs by QNET farlarından Parlayan Yıldız seçeneği, gözlerinizde özel ve çekici bir etki yaratmanıza yardımcı oluyor. Sofistike renklerde 4 farklı tonunu barındıran farın kolay sürülebilir, yumuşak formülü ile bakışlarınıza pırıltı katabilir, kalıcılığı sayesinde tüm gün parıltılı bir göz makyajına sahip olabilirsiniz.

 Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 32 TL

couleurs-by-qnet_70Couleurs by QNET, Tatlı Mod

Couleurs by QNET allık ailesinin en renkli üyelerinden olan Tatlı Mod allık, şeftali rengiyle yanaklarınızın solgun görünmesini önleyerek, cildinize canlılık katmanıza yardımcı olur. Kolay uygulanabilen ve kalıcı yapısıyla gün boyu enerjik görünmenizi sağlar.

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 28 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ