Nestle’den besleyici kahvaltı

Nestlé Nesfit, yeni Nesfit Granola ve Nesfit Bar ürünleri ile kadınları pozitif bir hayat için güzel beslenmeye, güzel hareket etmeye ve güzel düşünmeye davet ediyor. tüketicilerle buluşturdu.

Güne sağlıklı bir kahvaltı ile başlamak, gün boyu enerjik kalabilmenizi sağlar. Genel olarak yoğunlaşan iş temposu sabah kahvaltılarının atlanmasına sebep oluyor. Nestlé Nesfit, hem hızlı hazırlanabilecek kahvaltılık gevrek seçeneklerini artırarak hem de hareket halinde tüketime uygun ürünler sunarak, kahvaltınızı kolaylaştırıyor. Çalışanların kahvaltı seçenekleri arasında yer alan yüksek kalorili ürünlere önemli bir alternatif oluşturan Nesfit Bar ve Nesfit Granola, zengin tam tahıl, vitamin ve mineral içeriği sayesinde yeterli ve dengeli beslenmeye destek oluyor.

Ofiste ara öğün saati

Besleyici ara öğünler için lezzetli alternatiflerden biri olan Nesfit Bar, çantaların ve ofis çekmecelerinin vazgeçilmezi olmaya aday. Nesfit Bar, spor öncesi ve sonrası enerji ihtiyacına katkıda bulunmada  yoğun bir günde hareket halindeyken besleyici bir atıştırmalıkla yola devam etmek, öğün aralarında açlığı bastırmak için son derece uygun. Bitter çikolatalı ve çilekli olmak üzere iki seçenekle tüketicilerle buluşan Nesfit Bar, kalsiyum ve demir içeriğiyle lezzeti ve besleyiciliği birleştiriyor.

Nesfit Granola, “yulaf ve bal” karışımı ile “yulaf, kabak çiçeği ve cranberry (turna yemişi)” karışımı seçenekleriyle sunuluyor. Nesfit Granola’nın zengin lif ve kalsiyum içeriği ise hem lezzetli hem de besleyici bir kahvaltı ile güne iyi bir başlangıç sağlamaya yardımcı oluyor

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ