Molton Brown seyahatlerinizde de yanı başınızda

Seyahat esnasında kişisel bakım ürünlerinin taşınması ve muhafaza edilmesine oldukça önemli. Molton Brown en sevilen ürünlerinden oluşan setleri ile seyahatlerinizde de yanı başınızda. Kadınlara ve erkeklere özel olarak hazırladığı yeni seyahat setleri ile Molton Brown, dünyanın öbür ucunda dahi özenle bakımınızı yapmanızı ve kendinizi şımartmanızı sağlıyor.

Özel seyahat boyları sayesinde gerek valinizde gerek uçakta rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz Lady’s Travel Carry On ve Men’s Travel On Seyahat Setleri ile evinizin konforundan uzak hissetmeden bakımlı görünmeye devam edin.

Her yerde komple bakım

Molton Brown’un en sevilen kadın ürünlerini bir arada toplayan Lady’s Travel Carry On Seyahat Seti ile uzun yolculuklarda dahi bakımınızdan ödün vermeyin. Sık seyahat eden kadınların ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanan bu set Heavinly Gingerlily Body Polisher, Gingerlily Body Wash, Gingerlily Body Lotion, Gingerlily Replenishing Hand Cream ve Indian Cress Purifying Shampoo ürünlerini bir arada sunuyor. Lady’s Travel Carry On Seyahat Seti ile her yerde baştan ayağı bakımlı görünmeye ve ışıldamaya devam edin.

Erkeklere özel

Molton Brown’un erkeklere özel olarak hazırladığı Men’s Carry On Seyahat Seti ile uzak ülkeler ve uzun yolculuklar sonrası da dinamik ve bakımlı görünmeye hazır olun. Markanın en sevilen erkek ürünlerinden Black Peppercorn Body Wash, Indian Cress Purifying Shampoo, Ultra Light Bai Ji Hydrator, Balancing Face Wash ve Skin Calm Cream’den oluşan bu set özel boyu sayesinde seyahatlerinizde size kolaylıkla eşlik ederek rutin bakımınıza istediğiniz an istediğiniz yerde devam edebilmenizi sağlıyor.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ