Kuru ciltlere özel kış bakımı

Her cilt tipinin her mevsim hatta gün içerisinde farklı saatlerde farklı bakımlara ihtiyacı vardır. Özellikle hassas ve kuru ciltler rutin cilt bakımı haricinde ekstra durum ve özellikle kış aylarında cildi daha çok korumalıdır. Soğuk havalarda daha fazla bakım isteyen hassas ve kuru cildinizi, doktorların tavsiyesi olan Cetaphil’in çok kuru cilt için özel olarak geliştirilen Restoraderm Serisi ile koruyun. “Miracare” teknolojisi ile cilde doğal yağların nüfuz etmesini sağlayarak cilt bariyerinin bütünlüğünü koruyan Cetaphil Restoraderm Cilt Yenileyici Vücut Yıkama Losyonu cildin kurumasını dindirerek hassas cildinize etkin temizlik sağlar.

 

Kuru cilt, bakımı en özen isteyen cilt tiplerinden biridir. Özellikle kış aylarında, daha çok kuruyan cildin, özenli bir bakıma ihtiyacı vardır. Cilt bakımında doktorların tavsiyesi olan Cetaphil grubunun çok kuru ciltler için özel olarak geliştirilen Restoraderm Serisi Cilt Yenileyici Vücut Yıkama Losyonu, çok kuru ciltlerde doğal nem faktörlerinin yerine konmasını sağlayarak kurutmadan derinlemesine temizlik sunuyor.

Cetaphil Restoraderm Serisi Cilt Yenileyici Vücut Yıkama Losyonu, sabun içermeyen vücut jeli yenilikçi formülasyonu sayesinde kolay durulanır, kurumayı dindirerek etkili temizlik sağlar. İçeriğindeki yüksek miktarda besleyici yağ ve zengin köpük sayesinde yumuşak ve nazik temizlik sağlarken, cildin kurumasını önler.

Çok kuru ciltte, kurutmadan temizlik sağladığı klinik olarak kanıtlanan Cetaphil Restoraderm Vücut Yıkama Losyonu, hipoalerjeniktir; koku ve koruyucu içermez; bebekler ve çocuklar dahil olmak üzere tüm yaş grupları için uygundur.

 

Restoraderm Cilt Yenileyici Vücut Yıkama Losyonu (295ml) 62.5 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ