Kuru ciltlere doğal formül

Kuru ciltlerin dostu vücut losyonlarıdır. Cildi karma ve yağlı ciltlere nazaran daha dikkat ve özen gösterilmesi gereken kuru ciltler, düzenli olarak ciltlerini nemlendirir. Cilt nemlendirme işlemini günlük rutine yerleştirmeli ve her geçen gün cildimizin nem oranını koruyarak artırmalısınız. Cilt kuruluğunu en aza indirmek için kullanılan destekleyici bakım ürünlerinin yanı sıra gün içerisinde gereken su miktarı tüketimi de aksatılmamalı.

Özellikle kuru ciltler için tavsiye edeceğimiz doğal formüle sahip Nourishing Body Lotion detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Besleyici Vücut Losyonu

Bu vücut losyonu kuru ciltlere etkisi tüm gün süren nemlilik ve rahatlık sağlar. Losyonun %93 oranında doğal formülünde üzüm ve asmadan elde edilen eşsiz Caudalie içerikleri yer alır. Nemlendirici ve anti oksidan aktif içerikler açısından zengindir. Her geçen gün cildiniz yumuşar ve ışıltı kazanır.

Hafif dokusu cilt tarafından anında emilir ve ciltte yumuşak ve ipeksi bir his bırakır. Ciltte yağlıbir his bırakmaz. Losyonun kokusu limon ve sandal ağacı notalarının karışımından oluşur.

Temel içerikler:

• Üzüm çekirdeği yağı: üzüm çekirdeğinden elde edilen bu yağ omega 6 açısından oldukça

zengindir. Cildi yağlı bir his bırakmadan besler ve yeniler.

• Üzüm Polifenolleri: bitki dünyasının en kuvvetli anti oksidanıdır. Her 5 kırışıklıktan 4’ünün sebebiolan serbest radikallere karşı savaşır. Ciltte doğal olarak bulunun hiyalüronik asit seviyesini korur.

• Susam ve boraj yağları: yenileyici ve yatıştırıcıdır.

• Ginkgobiloba: drenaj etkisi verir.

Nourishing Body Lotion

Tavsiye Edilen Tüketici Satış Fiyatı 250 ml: 65 TL

Caudalie yalnızca yetkili eczanelerde satılır.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ